10.10.2018 10:14

Gwiazda „Avengers” zapowiedziała powrót jednej z poległych postaci

W „Avengers: Infinity War” zginęło wielu superbohaterów. Fani zastanawiają się, którzy z poległych herosów powrócą do życia w „Avengers 4”. Jedna z gwiazd serii zapowiedziała powrót swojej postaci. 

Gwiazda „Avengers” zapowiedziała powrót jednej z poległych postaci
foto: materiały promocyjne

UWAGA! Artykuł może zawierać spoilery. Czytasz na własną odpowiedzialność! 

Fani filmowej serii o Avengers nie mogą doczekać się dalszych losów najpotężniejszych herosów MCU. Pod koniec „Infinity War” Thanos zabił bardzo wielu bohaterów pstryknięciem Rękawicy Nieskończoności. Przy życiu pozostali oryginalni członkowie grupy i garstka postaci zaprezentowanych w innych filmach Marvel Studios. Większość superbohaterów wprowadzonych w ciągu ostatnich kilku lat rozpłynęła się w powietrzu wraz z połową populacji wszechświata. To świadczyło o tym, że powrót takich postaci, jak Spider-Man, Black Panther, Doktor Strange, czy Strażnicy Galaktyki, to tylko kwestia czasu. Oczywiście reżyserzy filmu twierdzą, że polegli bohaterowie umarli naprawę i zapowiedziane sequele filmów o wyżej wymienionych herosach będą dziać się przed wydarzeniami z „Infinity War”. Najnowszy post na Isntagramie Zoe Saldany zdaje się jednak potwierdzać domysły widzów. 

„Avengers 4” - Gamora powróci?

Na Instagramie aktorki, która od 1. części „Strażników Galaktyki” wciela się w Gamorę, pojawiło się zdjęcie z planu dokrętek do „Avengers 4”. Saldana siedzi w charakteryzatorni, a na jej twarz nakładana jest charakteryzacja przybranej córki Thanosa. 

Zdjęciu towarzyszy hasztag #flashback, który sugeruje, że aktorka wystąpi w jednej z retrospekcji, ale nie oszukujmy się. Gdyby Marvel Studios wybiło teraz połowę swoich najpopularniejszych herosów, nie byłoby zbyt mądrym posunięciem. Fani są od dawna spokojni o los Gamory, ponieważ jedna z końcowych scen 3. części „Avengers” sugeruje, że dusza bohaterki żyje w jednym z Kamieni Nieskończoności.

„Avengers 4” - kiedy premiera? 

Na razie o fabule wiadomo niewiele. Fani snują teorie na podstawie grafik promocyjnych, informacji z planu zdjęciowego, a także zwiastuna kolejnego filmu Marvel Studios - „Captain Marvel”. Twórcy nie podali jeszcze tytułu „Avengers 4”, chociaż wciąż wypływają kolejne pomysły dotyczące tego tematu. Ostatnie plotki na ten temat wskazują, że film będzie nazywał się „Avengers: Last Avenger”. Najnowsze plotki sugerują też, że akcja produkcji rozegra się 5 lat po finale 3. części. Czy te doniesienia się potwierdzą? Przekonamy się niebawem. Film trafi do kin 25 kwietnia 2019 roku. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: News Avengers Marvel Avengers 4