Gwiazda Disney’a seryjnym mordercą
Kamil Dachnij
22.04.2017 19:46
Gwiazda Disney’a seryjnym mordercą Fot. Kadr z video

Morderstwa, gwałty, ćwiartowanie, nekrofilia oraz kanibalizm – z takimi bestialstwami wiąże się osoba Jeffrey’a Dahmera. W filmie „My Friend Dahmer” aktor Ross Lynch zrywa z wizerunkiem grzecznego chłopca z Disney Channel, wcielając się w seryjnego mordercę z czasów jego młodości. 

Przychodzi moment w życiu każdego aktora, gdzie musi przejść z młodocianych ról w dojrzałe, jeśli pragnie pozostać w biznesie filmowym lub telewizyjnym. Dla osób utożsamianych z produkcjami Disney Channel jest to szczególne wyzwanie, bo muszą udowodnić znacznie więcej niż reszta. 21-letni Ross Lynch, znany głównie z serialu „Austin i Ally”,  rzucił się na głęboką wodę i w filmie Marca Meyersa „My Friend Dahmer”, który zadebiutował 21 kwietnia 2017 roku na festiwalu Tribeca, zagrał tytułowego mordercę, co może znacząco uszczuplić jego dotychczasową armię fanek.

Jeffrey Dahmer w latach 1978-91 zamordował 17 mężczyzn, w niejednym przypadku przechowując części ciała swoich ofiar w lodówce i spożywając ich mięso. Film oparty jest na powieści graficznej Derfa Backderfa, gdzie autor wspomina swoją licealną przyjaźń z Dahmerem.

Reżyser Marc Meyers tłumaczył w wywiadach, że wybór na główną rolę do jego filmu był natychmiastowy - gwiazda Disney’a jest przede wszystkim łudząco podobna do Dahmera z czasów młodości:

Spotkałem się z ponad 80 aktorami do dwóch głównych ról. Gdy spotkałem Rossa, znalazłem swojego aktora. Czułem, że jest wszechstronny i posiada odpowiedni wygląd. Niektórzy z prawdziwych przyjaciół dorastających z Dahmerem w latach 70. pojawili się na planie i potwierdzili, jak niepokojąco podobny jest Ross Lynch do prawdziwego Dahmera. Szczególnie, gdy założył okulary.

Jak bardzo są podobni? Zobaczcie zdjęcie, które umieścił jeden z użytkowników Instagrama:

Pozostaje czekać na zwiastun, aby przekonać się jak przerażający jest Ross Lynch w swoim nowym wcieleniu. 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.