Gwiazda "Gambitu królowej" w nowym filmie Edgara Wrighta. Zobaczcie zwiastun "Last Night in Soho"

26.05.2021 12:09
Gwiazda "Gambitu królowej" w nowym filmie Edgara Wrighta. Zobaczcie zwiastun "Last Night in Soho" Fot. CAP/SFS/Capital Pictures/East News

Anya Taylor-Joy z "Gambitu królowej" zagra jedną z głównych ról w nowym filmie Edgara Wrighta o tytule "Last Night in Soho". O czym opowie i kogo jeszcze zobaczymy?

Last Night in Soho - Anya Taylor-Joy błyszczy w zwiastunie filmu Edgara Wrighta

W sieci pojawiła się pierwsza oficjalna zapowiedź filmu "Last Night in Soho" Edgara Wrighta. W produkcji pojawią się popularni aktorzy - role główne mają zagrać Thomasin McKenzie ("Jojo Rabbit"), Matt Smith ("The Crown", "Doctor Who"), a także gwiazda "Gambitu królowej", Anya Taylor-Joy. 

Polecamy

Film opowie nam o podróżującej w czasie kobiecie, a jego datę premiery ustalono na 22 października 2021 roku. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun "Last Night in Soho":

"Last Night in Soho" opowie nam historię stukniętej na punkcie mody Eloise (McKenzie), która przeżywa zaburzenie czasoprzestrzeni i spotyka swoją idolkę Sandy (Taylor-Joy) - wówczas była jedynie początkującą wokalistką. Niestety, jej rzeczywistość powoli zaczyna się burzyć, a kobieta odkrywa ciemność skrywającą się w Londynie z lat 60.

Polecamy

Dla Edgara Wrighta to pierwszy film fabularny od "Baby Drivera" z 2017 roku. Od tego czasu zrealizował film dokumentalny "The Spark Brothers" i został zatrudniony do stworzenia "The Running Man", adaptacji powieści Stephena Kinga o tym samym tytule.

Jeśli chodzi zaś o Taylor-Joy, to występ w "Gambicie królowej" otworzył jej drzwi do międzynarodowej sławy. Aktorka ma się pojawić w nowym filmie Roberta Eggera (twórca "The Lighthouse" z Robertem Pattinsonem i Willemem Dafoe) o tytule "The Northman", a także zagra tytułową rolę w "Furiosie" George'a Millera, czyli spin-offie serii "Mad Max". Produkcje mają zadebiutować w 2022 i 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.