10.08.2019 10:56

Gwiazda "Grease" ma nawrót raka: Wolę nie wiedzieć, ile czasu mi pozostało

Gwiazdę wspiera Hugh Jackman, który opublikował specjalne nagranie, by podnieść na duchu aktorkę.

Grease
foto: East News

Olivia Newton-John zasłynęła rolą Sandy Olsen w musicalu "Grease" z 1978 roku. Niestety w 1992 roku zdiagnozowano u niej raka piersi, zaś w 2013 aktorka zmagała się z guzem na ramieniu. W 2017 roku nowotwór piersi powrócił, zaś rok później pojawiły się informacje, jakoby Olivia Newton-John miała leżeń na łożu śmierci. Aktorka postanowiła zdementować plotki i udostępniła nagranie, w którym wyznała, że nie umiera.

Gwiazda "Grease" ma nawrót raka: Wolę nie wiedzieć, ile czasu mi pozostało

W najnowszym wywiadzie w programie 60 Minutes Australia 70-letnia aktorka wyznała, że ma nawrót raka piersi z przerzutami na kręgosłup. Newton-John jednak dalej warczy o zdrowie, poddaje się radioterapii, jak również sięga po marihuanę leczniczą, którą hoduje jej mąż, John Easterling.

Artystka wyznała również, że tak naprawdę nie wie, ile pozostało jej czasu, ale nie zamierza się poddawać:

"

Jeśli dowiadujesz się, że zostało ci tylko sześć miesięcy życia, to prawdopodobnie tak się stanie. Kiedy dostajesz diagnozę, musisz liczyć się z tym, że twój czas po prostu jest ograniczony. Z psychologicznego punktu widzenia, lepiej dla mnie nie wiedzieć, czego się spodziewać. "

Olivia Newton-John od wielu lat uświadamia kobiety, by nie zapominały o badaniach piersi i założyła też centrum badawcze. Po pojawieniu się wzruszającego wywiadu z aktorką, wiele osób z branży postanowiło ją wesprzeć w trudnych chwilach. Zrobił tak m.in. Hugh Jackman, który opublikował specjalne wideo:

Zobacz także: Musical „Grease” w szatańskiej odsłonie 

Tagi: Rock News