Gwiazda „Gry o tron” adoptowała szczeniaczka husky

Sergiusz Kurczuk
07.09.2017 13:47
Gwiazda „Gry o tron” adoptowała szczeniaczka husky Fot. kadr z serialu

Sophie Turner, która wciela się w Sansę w serialu „Gra o tron” ma nowego członka rodziny. Aktorka przyjęła pod swój dach kolejnego wilkowatego pieska. Turner od kilku lat jest dumną właścicielką suczki, która grała w produkcji HBO jej wilkora - Damę. Nowy szczeniak powoli staje się gwiazdą Internetu. 

Wśród fanów „Gry o tron” pojawiła się niedawno nowa głupia moda, polegająca na kupowaniu ras psów przypominających serialowe wilkory. Większość właścicieli rozczarowana, że husky i malamuty, nie zachowują się jak magiczne stworzenia z Westeros, masowo oddawała zwierzęta do schronisk. W ciągu kilku ostatnich lat w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii odnotowano wzrost porzuconych psów o wyglądzie wilków, które miały dziwaczne imiona rodem z serialu HBO. Aktor, wcielający się w Tyriona LannisteraPeter Dinklage, postanowił zaapelować w tej sprawie do widzów serialu i poprosić ich o przemyślaną decyzję przed adopcją czworonoga. Zaklinał swoich fanów, żeby nigdy nie kupowali psów z hodowli, tylko brali cierpiące zwierzaki ze schronisk. 

Na szczęście aktorka, która wciela się w Sansę Stark, nie jest nieodpowiedzialna. Sophie Turner jakiś czas temu adoptowała suczkę, która w „Grze o tron” grała jej wilkora o imieniu Dama. W serialu Dama została zabita z rozkazu króla Roberta Baratheona. Turner wyznała w rozmowie z The Coventry Telegraph, co skłoniło ją do takiej decyzji.

Kiedy dorastałam, zawsze chciałam mieć psa, ale moi rodzice nigdy mi na to nie pozwolili. Na planie wszyscy zakochaliśmy się jednak w wilczycy mojej postaci, Damie. Wiedzieliśmy, że Dama umarła i postanowiono znaleźć jej nowy dom. Moja mama wybłagała, żebyśmy mogli ją adoptować.

Jak widać, prawdziwy pies ma się dobrze, a od kilku dni może cieszyć się towarzystwem młodszego kolegi. Aktorka postanowiła powiększyć swoją rodzinę i pod swój dach przyjęła pieska husky o imieniu Porky Basquiat. Oczywiście w Internecie nic nie sprzedaje się tak, jak małe puchate zwierzątka. No może poza cyckami. Turner poszła jednak w zwierzątka i słodki Porky ma już swoje konto na Instagramie

Mimo że szczeniak zawitał w domu aktorki na początku sierpnia, „jego” posty (na razie tylko 7) śledzi już ponad 45 tysięcy użytkowników. Uroczo! 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.