Gwiazda "Gry o tron" zostanie nowym superbohaterem Marvela

08.05.2019 10:14
Gwiazda "Gry o tron" zostanie nowym superbohaterem Marvela Fot. kadry z serialu Gra o tron i komiksu Eternals #6 (2009)

Według najnowszych informacji przedstawiciele Marvel Studios prowadzą rozmowy z Richardem Maddenem znanym z "Gry o tron". Aktor miałby zagrać Ikarisa w nadchodzącym filmie pod tytułem "The Eternals".

Pierwsze półrocze 2019 roku zdecydowanie należy do filmu "Avengers: Endgame" i finałowego sezonu "Gry o tron". Czemu więc nie połączyć obu hitów, przynajmniej na pewnym poziomie?. Takie pytanie mogli zadać sobie szefowie Marvel Studios, wpadając na pomysł zaangażowania do nowego filmu o superbohaterach jednej z gwiazd serialu. Chodzi o Richarda Maddena znanego z roli Robba Starka, który ma wcielić się w jednego z głównych bohaterów filmu "The Eternals".

"The Eternals" - Richard Madden w obsadzie filmu Marvela

Jak podaje serwis The Wrap, Madden prowadzi obecnie rozmowy na temat roli Ikarisa - jednego z głównych bohaterów powstającego filmu o kosmicznych herosach. Jeśli gwiazdor "Gry o tron" podpisze umowę z Disneyem, dołączy do Angeliny Jolie, Kumaila Nanjiani oraz Dong-seoka Ma. Na razie obsada filmu nie została potwierdzona, więc wszystkie wymienione nazwiska finalnie wcale nie muszą figurować w obsadzie nadchodzącej produkcji Marvela.

Ikaris zadebiutował w 1976 roku w pierwszym numerze komiksu "Eternals". Jest jednym z najpotężniejszych Eternals i podobnie jak reszta przedstawicieli tego podgatunku człowieka ma niemal boskie moce. Został stworzony przez legendę Marvel Comics - Jacka Kirby'ego.

1 (1976) Fot. foto: Eternals #1 (1976)

Madden stał się rozpoznawalny dzięki roli Robba Starka w "Grze o tron". Jego bohater, który był dość ważną postacią, dotrwał jedynie do 3. sezonu serialu. Był jedną z ofiar podczas tak zwanych Krwawych Godów. Jeśli Madden rzeczywiście dołączy do obsady "The Eternals" będzie to jego drugi kontrakt z Disneyem. W 2015 roku wystąpił jako książę w aktorskiej wersji "Kopciuszka".

Na początku kwietnia 2019 roku pojawiła się informacja, mówiąca o chęci zaangażowania do filmu Tomasza Kota. Na razie nie wiadomo czy polski aktor rzeczywiśćie ma szansę wystąpić w produkcji Marvel Studios.

"The Eternals" - kiedy premiera?

Reżyserką filmu została Chloe Zhao. Oficjalna data premiery nie jest na razie znana, ale prawdopodobnie będzie to jeden z kolejnych filmów Marvela, który w najbliższej przyszłości trafi na ekrany kin. Podobno produkcja zadebiutować jeszcze w roku 2020. Disney ogłosił niedawno daty premier przyszłych filmów MCU. W 2020 roku zobaczymy dwie produkcje - 1 maja i 6 listopada. Czy jedna z tych dat to debiut "The Eternals"? Przekonamy się za jakiś czas. Na razie fani filmów Marvel Studios czekają na produkcję zatytułowaną "Spider-Man: Far From Home", która trafi do polskich kin 5 lipca 2019 roku.

>>Zobacz też: Tomasz Kot wystąpi jako superbohater Marvela? Twórcy "The Eternals" widzą aktora w jednej z ról<<

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.