19.09.2019 12:48

Gwiazda "Gwiezdnych Wojen" trolluje George’a Lucasa na Twitterze

Mark Hamill uwielbia wchodzić w interakcję z fanami na Twitterze. Aktor dzieli się swoimi przemyśleniami i opowiada historie z planów filmowych.

Mark Hamill
fot. shutterstock.com

Mark Hamill bardzo często dzieli się materiałami zza kulis "Gwiezdnych Wojen" i opowiada o tym, jak było na planie. Tym razem obiektem żartów stał się George Lucas. Aktor udostępnił zdjęcie, na którym jest razem z Carrie Fischer, a w opisie odwołał się do popularnego reżysera.

Gwiazda "Gwiezdnych Wojen" trolluje George’a Lucasa na Twitterze

Premiera "Gwiezdnych Wojen: Skywalker. Odrodzenie" odbędzie się w 19 grudnia 2019 roku. Będzie to ostatnia, 9. część z sagi. W filmie wystąpią Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac i Adam Driver. Nie zabraknie również Marka Hamilla, który postanowił rozgrzać fanów przed premierą i zażartował z George'a Lucasa. Aktor udostępnił zdjęcie, na którym widnieje podpis: "Zdjęcie zrobiono w chwili, kiedy Mark Hamill i Carrie Fischer dowiedzieli się, że Luke i Leia są rodzeństwem".

Star Wars
Star Wars
Przeczytaj także Najgłupszy błąd w "Gwiezdnych wojnach" doczekał się filmu dokumentalnego

Mark Hamill opatrzył to opisem:

"

ŹLE! Zdjęcie zrobiono w chwili, kiedy Carrie i ja po raz pierwszy zobaczyliśmy wyciąg bankowy George'a Lucasa. "

Reakcja fanów była bardzo pozytywna. Internauci zachwycali się tym, jak Mark zaprzyjaźnił się z Carrie. Ponadto fani wciąż mają nadzieję, że aktor pojawi się w najnowszej części "Gwiezdnych Wojen". Hamill zdradził fanom, że prawdopodobnie pojawi się w filmie jako duch.

Zobacz także: Dzień „Gwiezdnych wojen”: W jakiej kolejności oglądać filmy sagi?

Tagi: Mark Hamill Gwiezdne wojny: Epizod IX George Lucas