05.07.2018 14:56

Aktorka znana z filmu „Halloween: Powrót” została porwana dla okupu. Zatrzymano sprawców

Daisy McCracken, która wystąpiła w serii „Halloween”, przeżyła prawdziwy horror w realnym życiu. W 2017 roku wraz z przyjacielem, Josephem Capone, została porwana dla okupu.

Daisy McCrackin
foto: kadr z filmu "Halloween: Powrót"

W maju 2017 roku Daisy McCracken i jej przyjaciel Joseph Capone zostali porwani z domu aktorki w Los Angeles, po czym upokarzani i bici byli przetrzymywani dla okupu. Zostali oswobodzeni dopiero po przekazaniu porywaczom pieniędzy. Ta dramatyczna historia, która brzmi jak scenariusz kolejnego horroru, niestety wydarzyła się naprawdę.

Aktorka z „Halloween: Powrót” porwana dla okupu

W lipcu 2018 roku świat obiegła przerażająca historia dotycząca pary aktorów, którzy stali się bohaterami prawdziwego horroru. Jak podaje portal Variety, Daisy McCrackin, aktorka znana z filmu „Halloween: Powrót” i jej przyjaciel, Joseph Capone, zostali porwani z jej domu w Los Angeles 3 maja 2017 roku. Jako sprawców zidentyfikowano Keitha Stewarta i Jonathana Jonesa, którzy przy użyciu broni zmusili Caponego do wejścia do samochodu McCrackin, po czym siłą zaciągnęli tam również aktorkę.

W czarnych workach na głowach mieli przewieźć aktorów do domu w Compton, gdzie rzekomo rozebrali Caponego do naga i zmusili go do wejścia do wanny. Następnie mieli przetrzymywać go tam 30 godzin bez jedzenia. Dodatkowo, kiedy Capone próbował bronić McCrackin, miał być bity, popychany i kopany.

Następnego dnia Jones wraz z trzecią oskarżoną, Amber Neal, mieli zabrać McCrackin do banku i zmusić ją do wypisania czeku na nazwisko Neal o wartości 10 000 dolarów. Ofiary porwania twierdzą, że skradziono również samochód McCrackin, po tym jak odwieziono ją tym samochodem do domu.

Aktorka niezwłocznie poinformowała o całej sprawie policję. Temat wypłynął na początku lipca 2018, kiedy Neal została zatrzymana w biały dzień na środku ulicy, co zostało zarejestrowane i opublikowane w sieci.

Pozostała dwójka porywaczy przebywała w areszcie już wcześniej. Data pierwszej rozprawy została wyznaczona na 23 lipca 2018 roku. 

Natalia Hluzow
Tagi: News