Aktorka znana z filmu „Halloween: Powrót” została porwana dla okupu. Zatrzymano sprawców

Natalia Hluzow
05.07.2018 14:56
Aktorka znana z filmu „Halloween: Powrót” została porwana dla okupu. Zatrzymano sprawców Fot. kadr z filmu "Halloween: Powrót"

Daisy McCracken, która wystąpiła w serii „Halloween”, przeżyła prawdziwy horror w realnym życiu. W 2017 roku wraz z przyjacielem, Josephem Capone, została porwana dla okupu.

W maju 2017 roku Daisy McCracken i jej przyjaciel Joseph Capone zostali porwani z domu aktorki w Los Angeles, po czym upokarzani i bici byli przetrzymywani dla okupu. Zostali oswobodzeni dopiero po przekazaniu porywaczom pieniędzy. Ta dramatyczna historia, która brzmi jak scenariusz kolejnego horroru, niestety wydarzyła się naprawdę.

Aktorka z „Halloween: Powrót” porwana dla okupu

W lipcu 2018 roku świat obiegła przerażająca historia dotycząca pary aktorów, którzy stali się bohaterami prawdziwego horroru. Jak podaje portal Variety, Daisy McCrackin, aktorka znana z filmu „Halloween: Powrót” i jej przyjaciel, Joseph Capone, zostali porwani z jej domu w Los Angeles 3 maja 2017 roku. Jako sprawców zidentyfikowano Keitha Stewarta i Jonathana Jonesa, którzy przy użyciu broni zmusili Caponego do wejścia do samochodu McCrackin, po czym siłą zaciągnęli tam również aktorkę.

W czarnych workach na głowach mieli przewieźć aktorów do domu w Compton, gdzie rzekomo rozebrali Caponego do naga i zmusili go do wejścia do wanny. Następnie mieli przetrzymywać go tam 30 godzin bez jedzenia. Dodatkowo, kiedy Capone próbował bronić McCrackin, miał być bity, popychany i kopany.

Następnego dnia Jones wraz z trzecią oskarżoną, Amber Neal, mieli zabrać McCrackin do banku i zmusić ją do wypisania czeku na nazwisko Neal o wartości 10 000 dolarów. Ofiary porwania twierdzą, że skradziono również samochód McCrackin, po tym jak odwieziono ją tym samochodem do domu.

Aktorka niezwłocznie poinformowała o całej sprawie policję. Temat wypłynął na początku lipca 2018, kiedy Neal została zatrzymana w biały dzień na środku ulicy, co zostało zarejestrowane i opublikowane w sieci.

Pozostała dwójka porywaczy przebywała w areszcie już wcześniej. Data pierwszej rozprawy została wyznaczona na 23 lipca 2018 roku. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.