22.05.2019 13:11

Gwiazda Marvela wystąpi w aktorskiej wersji "Toma i Jerry'ego"

Według najnowszych informacji w kinowym filmie na podstawie kreskówki "Tom i Jerry" wystąpi Michael Peña znany z serii Marvel Studios "Ant-Man" i serialu Netfliksa "Narcos: Meksyk".

Ant-Man
foto: kadr z filmu "Ant-Man"

Pod koniec 2018 roku pojawiły się pierwsze informacje na temat aktorskiej wersji "Toma i Jerry'ego". Wygląda na to, że nadchodząca produkcja powoli nabiera kształtu. Nie tylko wiadomo już, kiedy trafi na ekrany kin, ale zdradzono również kolejnego z aktorów, którzy wystąpią w filmie. W jedną z postaci występujących w nowym "Tomie i Jerrym" będzie gwiazdor filmów MCU "Ant-Man" oraz "Ant-Man i Wasp" - Michael Peña.

"Tom i Jerry" - Michael Peña wystąpi w filmie. Kogo zagra?

Jak donosi Deadline, Peña wystąpi jako jedną z drugoplanowych postaci. Oznacza to, że role Toma i Jerry'ego wciąż są nieobsadzone. Gwiazdor "Ant-Mana" zagra bohatera imieniem Terrance, który jest głównym menadżerem eleganckiego przybytku o nazwie Park Hotel, gdzie przebywa tytułowa mysz. Terrance zatrudni dziewczynę imieniem Kayla (Chloe Grace Moretz). Szybko okaże się, że Kayla zaimponuje właścicielom hotelu, tym samym podpadając swojemu szefowi. Tom i Jerry będą musieli się pogodzić, żeby pomóc dziewczynie. Co ciekawe, poprzednie informacje mówiły, że w roli Terrance'a zobaczymy gwiazdę "Gry o tron" - Petera Dinklage'a. Finalnie twórcy wybrali jednak Peñę. Aktor słynie nie tylko z roli Luisa.

Ostatnio wystąpił również jako Enrique "Kiki" Camarena w serialu Netfliks "Narcos: Meksyk".

Scooby-Doo
Scooby-Doo
Przeczytaj także Jak Scooby-Doo będzie wyglądał w nadchodzącym filmie? Fani kreskówki powinni być zadowoleni

Produkcja Warner Bros. ma być filmem aktorskim, co nie oznacza jednak, że w słynnych kota i mysz wcielą się żywi aktorzy. Główni bohaterowie będą animowani komputerowo, dubbingowani przez gwiazdy i dodani w postprodukcji do scen nakręconych z ludźmi. Według zapowiedzi twórców, wygląd Toma i Jerry'ego ma odpowiadać klasycznemu wizerunkowi tych postaci dobrze znanych z animacji studia Hanna-Barbera.

"Tom i Jerry" - kiedy premiera aktorskiej wersji filmu?

Reżyserem filmu został Tim Story, który zasłynął filmem "Fantastyczna Czwórka" z 2005 roku. Produkcja "Toma i Jerry'ego" ma się rozpocząć w czerwcu i potrwać do sierpnia 2019 roku. Film zadebiutuje w kinach 16 kwietnia 2021 roku. Na nowe wcielenie Toma i Jerry'ego przyjdzie nam więc jeszcze trochę poczekać.

Zobacz też: Twórcy filmu "Sonic the Hedgehog" po krytyce fanów zmienią wygląd głównego bohatera

Tagi: News Ant-Man Ant-Man and the Wasp Narcos: Meksyk Tom i Jerry