Gwiazda Marvela zastąpi Johnny'ego Deppa w nowych "Piratach z Karaibów"?

21.10.2019 10:56
Gwiazda Marvela zastąpi Johnny'ego Deppa w nowych "Piratach z Karaibów"? Fot. materiały prasowe Disney

Najnowsze doniesienia z obozu Disneya wskazują, że studio znalazło zastępstwo za Johnny'ego Deppa do roli głównej gwiazdy serii "Piraci z Karaibów".

Johnny Depp przez lata był twarzą "Piratów z Karaibów". Wiele osób nie wyobraża sobie jednej z najpopularniejszych franczyz Disneya bez udziału Deppa w roli Jacka Sparrowa. Studio postanowiło jednak odsunąć aktora od serii po skandalu, jaki wywołał jego rozwód z Amber Heard. Najnowsze doniesienia wskazują, że wytwórnia Myszki Miki znalazła już kogoś na jego miejsce. Nową twarzą "Piratów z Karaibów" ma być aktorka znana z Kinowego Unierwsum Marvela i nowego "Jumanji".

Gwiazda Marvela zastąpi Johnny'ego Deppa w nowych "Piratach z Karaibów"?

Mowa o Karen Gillan, którą możecie kojarzyć jako Nebulę ze "Strażnikow Galaktyki" i dwóch odsłon "Avengers". Aktorka zagrała również w filmie "Jumanji: Przygoda w dżungli" i "Jumanji: Następny poziom", który ukaże się już w grudniu tego roku. Najnowsze pogłoski z obozu Disneya wskazują, że już wkrótce aktorka dołączy do pirackiego uniwersum, gdzie wcieli się w najważniejszą postać.

Foto: Matt Baron/REX/Shutterstock/EAST NEWS Fot. Foto: Matt Baron/REX/Shutterstock/EAST NEWS
Przeczytaj także

O nadchodzących filmach z serii "Piraci z Karaibów" nie wiemy zbyt wiele. Jeśli wierzyć doniesieniom, Gillan pojawi się w roli bohaterki o imieniu Red, która odgrywać będzie kluczową rolę we wszystkich częściach. Te rewelacje nie zostały potwierdzone przez Disneya, zatem na obecną chwilę pozostają w sferze pogłosek.

Przeczytaj także

Mówi się, że za scenariusz najnowszych odsłon odpowie Terry Rossio, człowiek odpowiedzialny za pierwsze cztery filmy z serii. Z uwagi na fakt, że prace nad nowymi "Piratami..." są na bardzo wczesnym etapie, premiery najnowszego filmu nie należy się spodziewać wcześniej niż przed 2021, a nawet 2022 rokiem.

Zobacz też: Jak dobrze znasz "Piratów z Karaibów"? [QUIZ]

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.