Gwiazda "Riverdale" zdradziła, że napastowano ją seksualnie w koledżu

10.09.2019 12:25
Gwiazda "Riverdale" zdradziła, że napastowano ją seksualnie w koledżu Fot. agestock/East News

W ostatnim wywiadzie z Women's Health, Camila Mendes opowiedziała bardzo nieprzyjemną historię ze swojej przeszłości, gdy uczęszczała do New York University.

Camila Mendes prawdopodobnie zainspirowała do kreatywności wiele młodych osób po swoim występie jako Veronica Lodge w serialu "Riverdale". Kolejna historia z życia aktorki również może pomóc wielu ludziom. Mendes zdradziła bowiem w rozmowie z Women's Health, że podczas jednej imprezy w czasach uniwersyteckich została odurzona i wykorzystana seksualnie.

Gwiazda Riverdale była wykorzystana seksualnie

W rozmowie z magazynem wyznała, że to bardzo mroczne przeżycie zainspirowało ją do zrobienia sobie tatuażu "to build a home" ("zbudować dom") nad żebrami:

Zrobiłam sobie ten tatuaż po zakończeniu 1. roku studiów. To było bardzo, ale to bardzo złe przeżycie - zostałam naćpana przez kogoś, kto potem mnie napastował seksualnie. Po tym wydarzeniu stwierdziłam, że muszę sprawić, by czuć się bezpiecznie i komfortowo w każdym aspekcie swojego życia. Tatuaż ma mi przypominać o swojej wartości i o wartości mojego otoczenia.

Przeczytaj także

Aktorka przyznała również, że jej sposobem na stres i problemy w życiu są ćwiczenia i aktywność fizyczna. Mendes powiedziała, że ćwiczyła odkąd miała 4 lata i nie zależy jej raczej na pozytywnych aspektach wizualnych związanych z aktywnością fizyczną, ale raczej na poczuciu pokonywania siebie:

Gdy tylko przechodzę przez coś ciężkiego, to myślę, co mogę zrobić fizycznie dla samej siebie. Tańczyłam od 4 do 11 roku życia. Potem występowałam w musicalach, a w szkole aktorskiej wiele zajęć polegało na połączeniu głosu z ruchem. Więc tak, aktywność fizyczna zawsze była częścią mojego życia.

Tu chodzi o zdrowie, a nie wygląd. Staram się podejmować decyzje, które są dobre dla mnie - nie tylko dla mojego ciała, ale też duszy i umysłu. A czasami oznacza to jedzenie lodów, bo akurat mam ochotę na lody.

W trakcie wywiadu aktorka poruszyła również temat bulimii. Wyznała, że w trakcie ostatnich kilku lat udało się jej pokonać ten problem, ale dopiero gdy zaczęła ufać bliskim oraz lekarzom. 

Nowy sezon "Riverdale" zadebiutuje na CW już 9 października 2019 roku. Serial jest dostępny w Polsce na Netfliksie.

Zobacz także: KJ Apa z "Riverdale" uhonorował zmarłego Luke'a Perry'ego

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.