Gwiazda "Rodziny Addamsów" pojawi się w "Matriksie 4". Kogo zagra?

08.06.2021 12:47
Gwiazda "Rodziny Addamsów" pojawi się w "Matriksie 4". Kogo zagra? Fot. Orion Pictures/Paramount Pictures/Scott Rudin Productions/East News

Christina Ricci zagra w nadchodzącym filmie "Matrix 4", który zobaczymy w kinach już w przyszłym roku. W kogo wcieli się gwiazda "Rodziny Addamsów"?

Matrix 4 - kolejna gwiazda w obsadzie filmu

Christina Ricci pojawi się w nowym filmie Lany Wachowskiej - mowa oczywiście o "Matriksie 4". Jak podaje serwis Deadline, Warner Bros. zaktualizowało obsadę nadchodzącej produkcji z Keanu Reevesem i Carrie-Ann Moss w rolach głównych, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, że gwiazda "Rodziny Addamsów" zagra jedną z ról w nowym filmie. 

Polecamy

Oprócz tego, w obsadzie filmu "Matrix 4" pojawią się m.in. Yahya Abdul-Mateen II, Priyanka Chopra Jonas, Jonathan Groff, Neil Patrick Harris, Jessica Henwick, Telma Hopkins, Eréndira Ibarra, Toby Onwumere, Max Riemelt, Brian J. Smith oraz Jada Pinkett Smith.

Jeśli chodzi o Ricci i Lanę, to kobiety mają za sobą wspólną przeszłość - współpracowały przy okazji filmu "Speed Racer" z 2008 roku. W filmie inspirowanym powieściami Tatsuo Yoshidy wystąpiły również Emile Hirsch, John Goodman oraz Susan Sarandon.

Polecamy

Jeżeli chodzi o nowego "Matriksa", to film ma się pojawić w kinach jeszcze w tym roku - a konkretnie 22 grudnia 2021 roku, rywalizując w okres Świąt ze "Spider-Manem: No Way Home". 

Film zdaniem twórców ma powtórzyć fenomen pierwszej części z 1999 roku. "Matrix" zrewolucjonizował kino i dał początek wielu kierunkom, w których filmowcy podążają do dziś. Nowa część według zapowiedzi będzie podobnym przełomem. Problem jednak w tym, że nie wiadomo, na czym ta rewolucja ma polegać, ponieważ na temat "Matrixa 4" nie wiemy praktycznie nic, poza obsadą i datą premiery.

Film "Matrix 4" został napisany przez Lanę Wachowski, Davida Mitchella i Aleksandra Hemona na podstawie postaci przygotowanych przez Wachowskie. Lana Wachowski, Grant Hill i James McTeigue są producentami filmu, natomiast Terry Needham, Garrett Grant i Bruce Berman są producentami wykonawczymi.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.