29.07.2020 14:04

Gwiazda "Stranger Things" biseksualną oszustką w nowym thrillerze Netfliksa

Gwiazdy "Stranger Things" i "Ozark" łączą siły! Efektem ich współpracy będzie thriller "The Girls I've Been". Co wiemy o fabule?

Foto: Rich Fury/Getty AFP/East News
Foto: Rich Fury/Getty AFP/East News

"The Girls I've Been" to nadchodzący thriller Netfliksa, którego producentami są Millie Bobby Brown (Jedenastka w "Stranger Things") i Jason Bateman (Marty Byrde w "Ozark"). Millie zagra również główną rolę.

"The Girls I've Been" - o czym będzie?

Główną bohaterką będzie młoda dziewczyna imieniem Nora O'Malley. Jako córka zawodowej kanciarki, dziewczyna oszustwo ma niemalże w genach. Gdy jej matka wpada, dziewczyna ratuje się ucieczką. Następnie, przez 5 lat, żyje niczym porządna obywatelka. Gdy jednak ona, jej dziewczyna i były chłopak znajdują się w gronie zakładników podczas napadu na bank, dziewczyna zmuszona jest wykorzystać swoje stare zdolności, by ocalić najbliższych. 

Film jest ekranizacją powieści autorstwa Tess Sharpe, która ukaże się w tym roku. Na obecną chwilę nie wiadomo, kto zajmie stołek reżyserski i kiedy "The Girls I've Been" trafi do biblioteki Netfliksa. 

Niskobudżetowy horror osiągnął zaskakujący sukces. Taka sytuacja miała miejsce tylko dwa razy w historii
Niskobudżetowy horror osiągnął zaskakujący sukces. Taka sytuacja miała miejsce tylko dwa razy w historii
Przeczytaj także Niskobudżetowy horror osiągnął zaskakujący sukces. Taka sytuacja miała miejsce tylko dwa razy w historii
Tagi: Film News Stranger Things Netflix Millie Bobby Brown thriller