Gwiazda "Stranger Things" biseksualną oszustką w nowym thrillerze Netfliksa

29.07.2020 14:04
Gwiazda "Stranger Things" biseksualną oszustką w nowym thrillerze Netfliksa Fot. Rich Fury/Getty AFP/East News

Gwiazdy "Stranger Things" i "Ozark" łączą siły! Efektem ich współpracy będzie thriller "The Girls I've Been". Co wiemy o fabule?

"The Girls I've Been" to nadchodzący thriller Netfliksa, którego producentami są Millie Bobby Brown (Jedenastka w "Stranger Things") i Jason Bateman (Marty Byrde w "Ozark"). Millie zagra również główną rolę.

"The Girls I've Been" - o czym będzie?

Główną bohaterką będzie młoda dziewczyna imieniem Nora O'Malley. Jako córka zawodowej kanciarki, dziewczyna oszustwo ma niemalże w genach. Gdy jej matka wpada, dziewczyna ratuje się ucieczką. Następnie, przez 5 lat, żyje niczym porządna obywatelka. Gdy jednak ona, jej dziewczyna i były chłopak znajdują się w gronie zakładników podczas napadu na bank, dziewczyna zmuszona jest wykorzystać swoje stare zdolności, by ocalić najbliższych. 

Film jest ekranizacją powieści autorstwa Tess Sharpe, która ukaże się w tym roku. Na obecną chwilę nie wiadomo, kto zajmie stołek reżyserski i kiedy "The Girls I've Been" trafi do biblioteki Netfliksa. 

Przeczytaj także
Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.