Gwiazda "Stranger Things" na pierwszym zdjęciu z planu "Pogromców duchów 3"

15.07.2019 15:25
Gwiazda "Stranger Things" na pierwszym zdjęciu z planu "Pogromców duchów 3" Fot. kadr z filmu Pogromcy duchów 3

Jason Reitman zamieścił w internecie pierwszą fotografię potwierdzającą, że ruszyły zdjęcia do 3. części "Pogromców duchów".

Seria "Pogromcy duchów" to klasyka kina lat 80., więc wieści o sequelu powstającym 30 lat później jest dla wielu fanów oryginały faktem trudnym do przełknięcia. Bez względu na ewentualną dezaprobatę fanów, Jason Reitman postanowił wziąć na barki dzieło swojego ojca i dać światu godną kontynuację historii o dzielnych duchołapaczach. Ruszyły zdjęcia do "Pogromców duchów 3", co potwierdza pierwsza fotografia z planu filmu.

"Pogromcy duchów 3" - pierwsze zdjęcie z planu filmu

Na Twitterze Reitmana pojawiło się zdjęcie przedstawiające głównych bohaterów nadchodzącego filmu. Widzimy na nim gwiazdę "Stranger Things" Finna Wolfharda, Carrie Coon oraz McKennę Grace. Obok nich stoją Jason Reitman wraz ze swoim ojcem Ivanem Reitmanem, który pełni rolę producenta "Pogromców duchów 3".

Rodzina w komplecie.

Aktorzy i twórcy stoją na tle przeciętnej uliczki osiedla mieszkalnego w typowym amerykańskim miasteczku. Trudno więc wywnioskować ze zdjęcia cokolwiek na temat fabuły filmu, która na razie jest objęta tajemnicą. Wiadomo jedynie, że tytułowymi Pogromcami duchów będą tym razem młodzi bohaterowie. Nie wykluczone, że w jakiś sposób będą powiązani z oryginalnymi Pogromcami duchów. Potwierdzono, za to, że ponownie zobaczymy Dana Aykroyda i Sigourney Weaver. Fani mają nadzieję, że w produkcji wystąpią również Bill Murray i Ernie Hudson. Na razie nic na ten temat nie wiadomo.

Przeczytaj także

"Pogromcy duchów 3" - kiedy premiera?

W obsadzie pojawi się również Paul Rudd, który na początku lipca 2019 roku, poinformował świat za pomocą mediów społecznościowych o angażu do filmu. Czy 3. część słynnej serii zadowoli wiernych fanów oryginału? Przekonamy się niebawem. Produkcja znana pod roboczym tytułem "Ghostbusters 2020" ma trafić do kin za niecałe 12 miesięcy - 9 lipca 2020 roku.

Zobacz też: Oryginalni pogromcy duchów zostaną zastąpieni przez grupę nastolatków? Pojawił się opis bohaterów 3. części "Ghostbusters"

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.