10.10.2019 12:53

Gwiazda "Stranger Things" w zwiastunie horroru "The Turning"

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun horroru "The Turning". W jednej z głównych ról wystąpił Finn Wolfhard - młody aktor znany z serialu "Stranger Things"

The Turning
foto: kadr z filmu The Turning

Już niedługo do kin wejdzie kolejny horror o tajemniczym domu i duchach. Universal Pictures zaprezentował pierwszą zapowiedź nowej adaptacji powieści autorstwa Henry'ego Jamesa pod tytułem "W kleszczach lęku". Jak prezentuje się zwiastun horroru "The Turning"?

"The Turning" - Finn Wolfhard w zwiastunie horroru

Ostatnimi czasy horror znowu zaczął królować na ekranach kin. Z roku na rok pojawia się co raz więcej filmowych opowieści z dreszczykiem. "The Turning" to współczesne ujęcie klasycznej książki z 1898 roku, opowiadające o sekretach pewnej dziwnej rodziny. Guwernantka dwójki osieroconych dzieci szybko odkryje, że w jej nowym miejscu zamieszkania dzieją się naprawdę dziwne rzeczy.

W jednej z głównych ról wystąpił Finn Wolfhard dobrze znany widzom serialu "Stranger Things", ale również fanom horrorów. Młody aktor wystąpił bowiem w dwóch częściach adaptacji "To" autorstwa Stephena Kinga. Wolfhard wcielił się w Milesa - nastoletniego podopiecznego głównej bohaterki filmu i starszego brata małej Flory (Brooklynn Prince). Nową opiekunkę imieniem Kate zagrała natomiast Mackenzie Davis, która wystąpiła w takich produkcjach jak "Tully", "Blade Runner 2049" oraz nadchodzącej szóstej części "Terminatora".

Steven Spielberg stworzy horror z gwiazdą „Stranger Things”
Steven Spielberg stworzy horror z gwiazdą „Stranger Things”
Przeczytaj także Steven Spielberg stworzy horror z gwiazdą „Stranger Things”

"The Turning" - kiedy premiera horroru?

Za scenariusz do "The Turning" odpowiadają Chad i Carey Hayes, którzy powołali do życia takie horrory jak "Dom woskowych ciał" oraz dwie pierwsze części "Obecności". Horrory 2020: jakie filmy grozy zadebiutują w 2020 roku? Film w reżyserii włoskiej reżyserki Florii Sigismondi trafi do kin dopiero 24 stycznia 2020 roku.

Zobacz też: Gwiazda „Stranger Things” w coverach Guns N' Roses i New Order

Tagi: Zwiastuny Stranger Things Horror