19.07.2019 13:54

Gwiazda "Stranger Things" zagra główną rolę w komedii romantycznej "The Life And Death of Adam Riley"

Aktor wcielający się w Jonathana Byersa w serialu Netfliksa "Stranger Things" zagra niebawem w nietypowej komedii romantycznej "The Life And Death of Adam Riley".

Stranger Things
foto: materiały proocyjne Netflix

Serial "Stranger Things" pozwolił młodym aktorom zaistnieć poza małym ekranem. Karierę w Hollywood zrobili już Finn Wolfhard i Millie Bobby Brown. Pora na Charliego Heatona, który będzie grał głównego bohatera w nadchodzącej komedii romantycznej pod tytułem "The Life And Death of Adam Riley". O czym opowie ta produkcja?

Charlie Heaton ze "Stranger Things" w komedii romantycznej

Charlie Heaton

O angażu młodego aktora poinformował portal The GWW. Film ma być dość nietypową komedią romantyczną, ponieważ według zapowiedzi nie będzie w niej ani romansu, ani humoru. Główny bohater, w którego wcieli się odtwórca Jonathana Byersa ze hitu Netfliksa odkryje, że przyjaciel z dzieciństwa wykorzysta jego niepowodzenia miłosne w scenariuszu swojego filmu. To spowoduje, że Adam spojrzy wstecz na swoje życie, co skłoni go do refleksji nad własną sferą uczuciową. Bohater będzie chciał znaleźć odpowiedź, dlaczego utknął w emocjonalnym bagnie.

To nie pierwszy raz, kiedy Hollywood postanowiło zaangażować Heatona do dużej kinowej produkcji. Aktor wystąpił w filmie "New Mutants" - spin-offie "X-Men". Wcielił się w Cannonballa. Niestety do tej pory tytuł nie doczekał się premiery i na razie nie wiadomo, czy kiedykolwiek trafi na ekrany kin.

kadr z serialu Stranger Things
kadr z serialu Stranger Things
Przeczytaj także Dzieciaki ze "Stranger Things" przemienią się w zombie. O czym opowie "Stranger Things: Zombie Boys"?

"The Life And Death of Adam Riley" - kiedy premiera?

Reżyserką "The Life And Death of Adam Riley" jest Ashely Cahill, która stworzyła również scenariusz do filmu. Producentami komedii zostali Brian Smith, Matthew Einstein oraz Brandon Henry Rodriguez. Zdjęcia rozpoczną się w październiku 2019 roku i powstaną w Anglii. Na razie nie wiadomo, kiedy tytuł zadebiutuje w kinach.

Zobacz też: Czy Millie Bobby Brown faktycznie zagra w filmie Marvela? 

Tagi: News Stranger Things Netflix komedia