Gwiazda "Szybkich i wściekłych" w zwiastunie makabrycznego horroru "Random Acts of Violence"

14.07.2020 11:38
Gwiazda "Szybkich i wściekłych" w zwiastunie makabrycznego horroru "Random Acts of Violence" Fot. materiały prasowe Image Comics

W sieci ukazała się zapowiedź horroru "Random Acts of Violence". W jednej z głównych ról wystąpiła Jordana Brewster.

"Random Acts of Violence" to ekranizacja komiksu od Image Comics, która zadebiutuje jeszcze tego lata. W sieci ukazała się pierwsza zapowiedź filmu.

"Random Acts of Violence" - zwiastun

Zwiastun horroru "Random Acts of Violence" prezentuje się następująco:

Film opowie historię komiksowego twórcy i jego wydawcy, którzy stworzyli serię inspirowaną zbrodniami seryjnego mordercy znanego jako Slasherman. Przy okazji debiutu finałowego zeszytu, mężczyźni postanawiają odwiedzić miasteczko, w którym przed laty grasował rzeczony morderca. Gdy jednak docierają na miejsce, miastem wstrząsa kolejna fala zbrodni... do złudzenia przypominających te z kart ich komiksów.

W rolach głównych wystąpili Baruchel i Jesse Williams, znana z roli Mii Toretto w "Szybkich i wściekłych" Jordana Brewster oraz Niamh Wilson. Za reżyserię odpowiada Jay Baruchel, który napisał również scenariusz. "Random Acts of Violence" zadebiutuje 20 sierpnia 2020 roku.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.