Gwiazda "Wikingów" w filmie akcji u boku Liama Neesona. O czym opowie "The Minuteman"?

04.09.2019 13:46
Gwiazda "Wikingów" w filmie akcji u boku Liama Neesona. O czym opowie "The Minuteman"? Fot. Niviere David/ABACAPRESS.COM/Abaca/East News

Znana z "Wikingów" Katheryn Winnick dołączyła do obsady filmu "The Minuteman". O czym opowie film z Liamem Neesonem w roli głównej?

Katheryn Winnick, znana szerzej jako Lagertha z "Wikingów", otrzymała właśnie angaż do filmu "The Minuteman", gdzie wystąpi u boku Liama Neesona. O czym opowie produkcja i kiedy ukaże się w kinach? Poniżej znajdziecie wszystkie informacje.

"The Minuteman" - Katheryn Winnick u boku Liama Neesona

"The Minuteman" opowie historię ranczera i weterana wojny w Wietnamie (w tej roli Liam Neeson). Mężczyzna staje się obrońcą małego chłopca, na którego polują zawodowi zabójcy opłaceni przez kartel narkotykowy.

Przeczytaj także

Do obsady filmu dołączył również, znany z serialu "Narcos" Juan Pablo Raba. Za reżyserię odpowiada wieloletni współpracownik Clinta Eastwooda, Robert Lorenz. Scenariusz wyszedł spod pióra Chrisa Charlesa i Danny'ego Kravitza. Zdjęcia ruszą 9. września w Ohio i Nowym Meksyku. 

Zobacz też: Robert Pattinson nareszcie wypowiedział się o roli Batmana

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.