04.02.2020 18:10

Gwiazda serialu "Beverly Hills 90201" ponownie zachorowała na raka

Aktorka znana z kultowego serialu "Beverly Hills 90201" poinformowała swoich fanów o chorobie. Shannen Doherty ponownie zachorowała na raka.

90210
foto: kadr z wideo

Shannen Doherty z serialu "Beverly Hills 90210" poinformowała w 2015 roku, że od miesięcy choruje na raka piersi. Gwiazda przeszła długie leczenie i zabieg mastektomii. 2 lata później okazało się, że nowotwór ustępuje.

Shannen Doherty znów zachorowała na raka

Aktorka wiedziała jednak, że to nie musi oznaczać końca walki z chorobą. Jednak kiedy tylko poczuła się na siłach, wróciła do grania ku uciesze fanów. Niestety rak znowu dał o sobie znać.

Foto: materiały prasowe Netflix
Foto: materiały prasowe Netflix
Przeczytaj także 10 najlepszych seriali 2019 roku. Które produkcje zasłużyły na wyróżnienie?

Doherty w jednym z ostatnich programów "Good Morning America" przyznała, że ma nawrót nowotworu, który jest w 4. stadium. Aktorka wyjawiła również, że poznała diagnozę tuż przed śmiercią Luke'a Perry'ego, z którym grała w serialu. Z tego powodu gwiazda "Beverly Hills 90210" niemal rok trzymała chorobę w tajemnicy przed opinią publiczną.

Aktorka stara się być dzielna, jednak otwarcie przyznaje, że boi się postępującej choroby. W walce z rakiem wspiera ją rodzina, bliscy oraz wierni fani, którzy ślą gwieździe niezliczone słowa otuchy.

Zobacz też: Dave Mustaine zdradził szczegóły swojego leczenia: "Przeszedłem 9 chemii i 51 radioterapii"

Tagi: News