28.05.2019 11:07

Gwiazda serialu "The Walking Dead" ma wystąpić w nadchodzącym filmie Marvel Studios. W kogo się wcieli?

Według najnowszych informacji David Morrissey znany z serialu "The Walking Dead" z roli Gubernatora, ma wystąpić w jednym z nowych filmów Marvel Studios.

The Walking Dead
foto: kadr z serialu The Walking Dead

Film "Avengers: Endgame" wyznaczył pewną granicę w kinowym świecie Marvela. Od jego premiery będzie się mówić o produkcjach stworzonych przed 4. częścią "Avengers" i po niej. Za kilkanaście miesięcy Kevin Feige i spółka rozpoczną nową erę w MCU - Fazę Czwartą, która przyniesie nie tylko dobrze znanych bohaterów, ale przede wszystkim zupełnie nowe postacie. W jedną z nich ma się wcielić David Morrissey - odtwórca jednej z najpopularniejszych postaci z serialu "The Walking Dead".

Filmy Marvela - David Morrissey w MCU?

Morrissey zasłynął rolą Gubernatora - złowieszczego przywódcy Woodbury i głównego przeciwnika protagonistów w 3. i 4. sezonie "The Walking Dead". Według użytkownika Twittera posługującego się nickiem Roger Wardell, aktor jest brany pod uwagę przez Marvel Studios do jednej z ważnych ról w filmach Fazy Czwartej. Podobno przedstawiciele studia rozważają, którą postać zaoferować Morrisseyowi.

"

Ludzie z Marvel Studios są wielkimi fanami Davida Morrisseya i rozważają dla niego kilka ról w Fazie Czwartej. "

Oczywiście można podważyć doniesienia zamieszczone na Twitterze przez anonimową osobę. Warto jednak pamiętać, że Roger Wardell już raz sprzedał spoiler dotyczący MCU, który okazał się prawdziwy. W grudniu 2018 roku na jego koncie pojawił się wpis dotyczący metamorfozy Thora w "Avengers: Endgame".

"

W "Ragnarok" Thor stracił bardzo wiele, ale tego, co straci w "Avengers 4" nie przewidział nikt. Straci swoją figurę. Spodziewajcie się, że będzie wyglądał trochę jak jego stary przyjaciel Volstagg. "

To nie wszystkie szczegóły, które pojawiły się na profilu Wardella. Zapowiedział między innymi powrót Roberta Redforda jako Alexandra Pierce'a, występującego w scenie z Tonym Starkiem, Lokim i Scottem Langiem, walkę Kapitana Ameryki z samym sobą, śmierć Thanosa z ręki Thora oraz cameo Stana Lee z "Endgame". Jest więc coś na rzeczy. Wardell umieszcza również informacje dotyczące przyszłych filmów Marvela, między innymi "Strażników Galaktyki 3" oraz 3. części nowego "Spider-Mana", w której ma się pojawić Venom

kadr z filmu Avengers: Endgame
kadr z filmu Avengers: Endgame
Przeczytaj także Jaka przyszłość czeka filmy Marvela po "Avengers: Endgame"?

Kogo w MCU zagra David Morrissey?

Pomysłów na to, w kogo wcieli się aktor, jest bardzo wiele. W końcu świat komiksów Marvela jest na tyle szeroki, że twórcy mają niczym nieograniczone możliwości. Oczywiście automatycznie Morrissey kojarzy się z czarnym charakterem. Niewykluczone, że to właśnie on zagra Normana Osborna - jednego z antagonistów przewidywanych przez fanów MCU. Osborn nie tylko mógłby zagrać nową wersję Green Goblina, ale również przywódcę grupy Dark Avengers.

Czy David Morrissey nadaje sie do roli Normana Osborna?

Całkiem możliwe, że wystąpi w jednej z ról w nadchodzącej produkcji o Black Widow, ale w "Doktorze Strange'u 2". Nie należy jednak zapominać, że aktor może wcielić się w postać stojącą po stronie dobra lub podłoży jedynie głos pod animowanego bohatera. Możliwości jest tak wiele, że nie ma co gdybać. Musimy uzbroić się w cierpliwość i poczekać na potwierdzenie informacji o angażu Morrisseya.

Zobacz też: Czy Marvel Studios pracuje nad filmem o Avengers z alternatywnego świata?

Tagi: News The Walking Dead Marvel