20.06.2018 10:43

Gwiazda sitcomu „Pomoc domowa” zasugerowała wielki powrót Fran Fine. Kiedy zobaczymy nowy sezon serialu?

Zwariowana niania Fran niebawem powróci we wznowieniu serialu „Pomoc domowa”. Gwiazda hitu lat 90. - Fran Drescher, zapowiedziała, że trwają prace nad kolejnym sezonem. 

Pomoc domowa
foto: kadr z serialu Pomoc domowa

Lata 90. należały do sitcomów. Jednym z najpopularniejszych był serial „The Nanny” w Polsce znany jako „Pomoc domowa”. W roli głównej występowała Fran Drescher, która była również pomysłodawczynią produkcji. Według aktorki historia Fran Fine była inspirowana jej własnym życiem. Roztrzepana niania przeżywała przygody w rezydencji Sheffieldów i bawiła miliony widzów na całym świecie. Zajmowała się trójką dzieci bogatego wdowca Maxa Sheffielda, w którym z wzajemnością się zakochała. Nie można zapomnieć o kamerdynerze Nilesie oraz biznesowej partnerce Maxa C.C. Babcock. Okazuje się, że niebawem „Pomoc domowa” powróci na ekrany telewizorów. 

„Pomoc domowa” sezon 7 - kiedy zadebiutują nowe odcinki?

Obecnie trwa moda na lata 90., która jest obecna w wielu aspektach kultury popularnej. Seriale, które były hitami w ostatniej dekadzie XX wieku, ku uciesze sentymentalnych widzów powracają na anteny stacji telewizyjnych. Do tej pory wznowiono takie tytuły jak „Z Archiwum X” czy „Roseanne”. Drescher w rozmowie z Entertainment Tonight została zapytana o powrót „Pomocy domowej”. Okazuje się, że praca nad serialem już trwa. 

"

Pracujemy nad naprawdę dużym przedsięwzięciem. To będzie bardzo ekscytujące dla fanów, ale nie mam możliwości, by już to ogłosić. Ale będzie wielkie.  "

Oczywiście aktorka na razie nie zdradziła żadnych informacji, ale całkiem prawdopodobne, że nowe wcielenie „Pomocy domowej” zobaczymy jeszcze w roku 2018, ponieważ jesienią minie 25 lat od premiery 1. odcinka sitcomu. Być może twórcy będą chcieli uczcić rocznicę startem nowego sezonu. Drescher zasugerowała, że starsza Fran Fine stanie się bardziej zaangażowana w takie zjawiska, jak problemy ze środowiskiem naturalnym, zdrowiem, czy prawami obywatelskimi. 

Chociaż emisję serialu zakończono w roku 1999, „Pomoc domowa” nadal ma rzeszę wiernych fanów. Sitcom był tak popularny, że powstało wiele zagranicznych wersji na licencji oryginału. W Polsce stacja TVN stworzyła „Nianię” z Agnieszką Dygant i Tomaszem Kotem w rolach głównych. Produkcja cieszyła się sporą popularnością. Na tyle, że doczekała się dwóch sezonów więcej niż amerykański serial. 

Na razie musimy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ Fran Drescher  nie podała szczegółów wznowienia serialu. Nie wiadomo, więc kiedy  „Pomoc domowa” ponownie trafi na antenę stacji CBS. 

Czy powrót „Pomocy domowej” to dobry pomysł?

Sergiusz Kurczuk
Tagi: News Seriale