Gwiazdor "Breaking Bad" nowym złoczyńcą Marvela? W kogo może wcielić się Giancarlo Esposito?

06.08.2019 11:11
Gwiazdor "Breaking Bad" nowym złoczyńcą Marvela? W kogo może wcielić się Giancarlo Esposito? Fot. kadr z serialu Breaking Bad

Według najnowszych informacji Giancarlo Esposito ma dużą szansę wystąpić w jednej z nadchodzących produkcji Marvel Studios. Kogo zagra aktor z "Breaking Bad"?

Przyszłość kinowego uniwersum Marvela jest na razie bardzo mglista. Po filmach "Avnegers: Endgame" i "Spider-Man: Far From Home" Faza Trzecia została domknięta i na fanów czeka zupełnie nowy rozdział MCU. Chociaż Kevin Feige zdradził pokrótce plany Marvel Studios na najbliższe lata, w planach są również produkcje, o których nie wspomniano podczas San Diego Comic Con 2019. Według najnowszych doniesień do gwiazd Marvela może wkrótce dołączyć aktor znany z serialu "Breaking Bad".

Giancarlo Esposito z "Breaking Bad" w filmach Marvela?

Według niepotwierdzonej informacji podanej przez portal MCU Cosmic, Giancarlo Esposito znany dzięki postaci Gustavo Fringa jest brany pod uwagę do znaczącej roli w jednym z nadchodzących filmów Marvela. W "Breaking Bad" wcielał się we wpływowego szefa mafii, ukrywającego się za fasadą filantropii i uczciwości. Gus był jednym z głównych antagonistów Waltera i Jesse'go i w podobnej roli miałby wystąpić w jednym z filmów MCU. 

Według doniesień szefowie Marvel Studios widzą go w dużej roli, prawdopodobnie tajemniczej postaci znanej na razie jedynie jako Benefactor. Ten pseudonim padł w filmie "Ant-Man i Wasp". Benefactor był pracodawcą Sonny'ego Burcha, który próbował wykraść technologię Pyma. Nie wiadomo jednak czy chodzi o tę samą postać, czy Benefactor to jedynie robocza nazwa bohatera, którego twórcy chcą zachować w tajemnicy.

Według plotek Benefactorem będzie w rzeczywistości Norman Osborn, znany czytelnikom komiksów Marvela jako Green Goblin - jeden z głównych wrogów Spider-Mana. Niewykluczone jednak, że twórcy z Marvel Studios darują sobie adaptację walki z Green Goblinem i wykorzystają Osborna w zupełnie innej roli - przywódcy Dark Avengers. Od dawna spekuluje się, że w przyszłości zobaczymy złowieszcze wcielenie supergrupy. Biorąc pod uwagę fakt, że oryginalni Avengers praktycznie przestali istnieć, istnieje szansa, że filmowcy przeniosą na duży ekran walkę prawdziwych superbohaterów z Dark Avengers (być może debiut Young Avengers)?

Przeczytaj także

"Black Widow" - kiedy premiera?

Na razie fanom MCU pozostaje czekać na dalsze informacje dotyczące ewentualnej roli Giancarlo Esposito, tym bardziej że aktor jest również brany pod uwagę do roli w nadchodzącym filmie "The Batman". Możliwe jednak, że Benefactor pojawi się wcześniej, niż zadebiutuje nowa produkcja o Mrocznym Rycerzu i Giancarlo Esposito wystąpi w produkcjach konkurencyjnych wytwórni. Już 1 maja 2020 roku do kin trafi kolejny film Marvel Studios - "Black Widow". Czy wystąpi w nim Benefactor? Przekonamy się za kilka miesięcy.

Zobacz też: Rosyjski Kapitan Ameryka, zła żeńska wersja Iron Mana i kosmiczny Avenger. Kim są bohaterowie nadchodzących filmów Marvela?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.