10.07.2019 11:20

Gwiazdor "Daredevila" skomentował kontrowersje związane z obsadzeniem Halle Bailey w roli Małej Syrenki

Vincent D'Onofrio zabrał głos w sprawie krytyki, jaka spłynęła na obsadzenie Halle Bailey w roli Małej Syrenki.

Foto: East News
Foto: East News

W ubiegłym tygodniu świat obiegła informacja o wyborze aktorki do roli Arielki, w aktorskiej wersji popularnej bajki Disneya. Niestety, wybór Halle Bailey do roli Małej Syrenki nie wszystkim przypadł do gustu. Wielu fanów oryginalnej bajki wyraziło swoje niezadowolenie, zarzucając nawet włodarzom Disneya zniszczenie ich dzieciństwa. Głos w sprawie zabrało wielu popularnych aktorów i muzyków. Jednym z nich był Vincent D'Onofrio.

Vincent D'Onofrio skomentował wybór Halle Bailey do roli Małej Syrenki

Aktor znany głównie z roli Kingpina w serialu "Daredevil" wyraził swoją opinię za pośrednictwem Twittera. Aktor stwierdził krótko, że jeśli aktorka posiada dobry głos i odpowiednie zdolności aktorskie, to jak najbardziej zasługuje na angaż. Dodał również, że nigdy wcześniej nie miał okazji wypowiadać się w kwestii syreny i liczy na to, że nie będzie musiał tego powtarzać w najbliższej przyszłości.

"

Jeśli chodzi o #MermaidGate, to jeśli kobieta jest dobrą piosenkarką, lub aktorką, to zasługuje na rolę. To moje ostatnie słowo w tej kwestii. Nigdy wcześniej nie wyrażałem swojej opinii w sprawie syreny. To wyjątkowe uczucie. Ale nie takie, którego chciałbym wkrótce ponownie doświadczyć. "

"Mała Syrenka" - premiera, obsada

Halle Bailey to na razie jedyna oficjalnie potwierdzona aktorka, która wystąpi w aktorskiej wersji "Małej Syrenki". Nowych informacji na temat powstającego filmu możemy spodziewać w najbliższej przyszłości. Oficjalna premiera produkcji również owiana jest tajemnicą. Najbardziej prawdopodobne przypuszczenia wskazują na początek 2020 roku.

Zobacz też: Lista wszystkich aktorskich remake'ów klasycznych bajek Disneya

Tagi: Daredevil Disney Mała Syrenka