Gwiazdor "Eternals" zdradził, którym filmem inspirował się przy tworzeniu swojej postaci. Będziecie zaskoczeni

12.03.2020 11:23
Gwiazdor "Eternals" zdradził, którym filmem inspirował się przy tworzeniu swojej postaci. Będziecie zaskoczeni Fot. Matt Winkelmeyer/Getty AFP/East News

Kumail Nanjiani - aktor, który wcieli się w Kingo w filmie Marvela "Eternals" zdradził, który klasyczny film, wpłynął na jego rolę. O który tytuł chodzi?

Już za kilka miesięcy do kin trafi nowy film Marvel Studios - "Eternals". Produkcja opowie o nowej grupie kosmicznych superbohaterów, w których wcieli się gwiazdorska obsada. Jednym z aktorów grających nowego herosa jest Kumail Nanjiani. Gwiazdor "Doliny krzemowej" postanowił zdradzić kilka informacji na temat swojej postaci. 

"Eternals" - Kumail Nanjiani o roli Kingo

Nanjiani zagra jednego z tytułowych Eternali o imieniu Kingo. Na razie bohaterowie i fabuła filmu jest owiana tajemnicą. Możemy bazować jedynie na przeciekach z planu i informacjach na temat komiksowych pierwowzorów Eternals. 

Przeczytaj także

Mimo to Nanjiani postanowił opowiedzieć co nieco na temat swojej najnowszej roli. O aktorze zrobiło się głośno, kiedy pokazał swoją fizyczną metamorfozę, której podjął się na potrzeby filmu. 

Przeczytaj także

Z powodu swojej przemiany Nanjiani był bohaterem sesji fotograficznej dla magazynu "Men's Health", w której odtworzył sceny ze swoich ulubionych filmów akcji.

Jednym z nich była "Szklana pułapka". Okazuje się, że słynna seria z Bruce'em Willisem w roli głównej była ważna dla Nanjianiego podczas tworzenia nowej roli. Opowiedział o tym w rozmowie z "Men’s Health". 

["Szklana pułapka"] jest filmem w stylu "przeżyj albo giń" i "Eternals" też jest taką produkcją. Moją zagwozdką było, jak stworzyć żartobliwą postać, która jednak ma to napięcie i nie sprawia wrażenia, ciągłego robienia sobie jaj?

Dla Nanjianiego rola w "Eternals" jest zawodowym wyzwaniem, ponieważ do tej pory aktor był raczej kojarzony z komedią. Chociaż w nowym filmie Marvela na pewno nie zabraknie wątków humorystycznych, przeważać będą sceny akcji. Z tego powodu gwiazdor musiał znaleźć złoty środek pomiędzy rozwiązaniami aktorskimi, do których był przyzwyczajony i zabiegami typowymi dla filmowych opowieści w stylu "zabili go i uciekł". Okazuje się, że postać Johna McClane'a była dla odtwórcy Kingo wzorem do naśladowania - twardziela o poczuciu humoru. 

Przeczytaj także

"Eternals" - kiedy premiera?

Gwiazdorską obsadę kolejnego filmu Marvela potwierdzono na San Diego Comic Con 2019. W produkcji oprócz Nanjianiego wystąpią również Richard Maden, Salma Hayek, Angelina Jolie, Lauren Ridloff, Brian Tyree Henry, Lia McHugh, Don Lee, Barry Keoghan, Gemma Chan oraz Kit Harington (Dane Whitman/Black Knight). Reżyserką filmu została Chloé Zhao.

Przeczytaj także

Film będzie drugą produkcją Fazy Czwartej MCU. Trafi do kin 6 listopada 2020 roku. Zanim zobaczymy "Eternals" na ekrany kin trafi solowy film opowiadający o jednej z założycielek Avengers - Black Widow. Film o Natashy Romanoff zobaczymy 1 maja 2020 roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: "Eternals": Salma Hayek skomentowała zmianę płci bohatera, w którego wcieli się w nowym filmie Marvela

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.