Gwiazdor "Harry'ego Pottera" jako znany seryjny morderca na pierwszym zdjęciu z serialu "Des"

16.07.2020 13:58
Gwiazdor "Harry'ego Pottera" jako znany seryjny morderca na pierwszym zdjęciu z serialu "Des" Fot. Warner Bros/Courtesy Everett Collection/ East News

"Des" opowie historię słynnego szkockiego mordercy, który grasował w Londynie na przełomie lat 70. i 80. XX wieku. Zobaczcie pierwsze zdjęcie z filmu. 

David Tennant słynie przed wszystkim ze swoich występów w "Harrym Potterze" (gdzie wcielił się w śmierciożercę Bartemiusza Croucha Jr.), "Doktorze Who" i "Jessice Jones". Teraz przyszło mu zagrać osławionego seryjnego mordercę

"Des" - David Tennant jako seryjny morderca na pierwszym zdjęciu z filmu

"Des" opowie historię Andrew Dennisa Nilsena nie skupiając się jednak stricte na popełnianych przez niego zbrodniach. Będziemy świadkami jest aresztowania, a następnie drogi zakończonej procesem. Nilsen był szkockim seryjnym mordercą, który w latach 1978-1983 mordował na terenie Londynu. Mówi się, że mógł zabić co najmniej 12 młodych mężczyzn, udowodniono mu jednak jedynie 6 zbrodni. W 1983 roku usłyszał wyrok dożywocia i zmarł w więzieniu w 2018 roku.

Foto: materiały promocyjne AMC Fot. Foto: materiały promocyjne AMC
Przeczytaj także

Całość powstaje w oparciu o książkę "Killing For Company" autorstwa Briana Mastersa. Twórcami serialu są Luke Neal i Lewis Arnold, zaś w obsadzie, u boku Tennanta, znaleźli się między innymi Daniel Mays, Jason Watkins, Alex Bhat, Ron Cook i Gerard Horan. Data premiery nie jest obecnie znana. 

Przeczytaj także
Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.