Gwiazdor "Kevina samego w domu" próbował udusić swoją partnerkę? Szokujące doniesienia

16.12.2021 13:36
Gwiazdor "Kevina samego w domu" próbował udusić swoją partnerkę? Szokujące doniesienia Fot. Twentieth Century Fox Film Corpo/Collection Christophel/East News

Devin Ratray - odtwórca roli Buzza McCallistera w "Kevin sam w domu" został oskarżony przez swoją byłą partnerkę o próbę uduszenia. Sprawa trafiła na policję.

Gwiazdor Kevina samego w domu próbował udusić swoją partnerkę?

Kobieta złożyła zawiadomienie na policję w sprawie przemocy z rąk gwiazdora "Kevina samego w domu". Odtwórca Buzza McCallistera, Devin Ratray na razie nie usłyszał żadnych zarzutów.

Polecamy

Jak podaje Polska Agencja Prasowa, powołująca się na portal TMZ, Ratray - odtwórca starszego brata Kevina, granego przez Macaulaya Culkina, miał uderzyć w twarz i próbować udusić swoją partnerkę. Według dziennikarzy, do rękoczynów doszło podczas kłótni pomiędzy aktorem i jego dziewczyną 9 grudnia 2021 roku w hotelu w Oklahoma City. Kobiecie udało uciec się z wynajmowanego apartamentu i wezwać policję.

Dzień później anonimowa ofiara złożyła na komendzie zeznania obarczające Ratraya. Policjanci w rozmowie z mediami przekazali wersję wydarzeń byłej partnerki aktora. Para podobno rozstała się podczas awantury. Inny przebieg wydarzeń przedstawia rzecznik prasowy gwiazdora "Kevina samego w domu". 

Polecamy

Według tej relacji rzeczywiście doszło do karczemnej kłótni, ale przemoc fizyczna ze strony Ratraya nie miała miejsca. Do tej pory nie zdradzono powodu awantury.

Policja wszczęła śledztwo w tej sprawie. Na razie Ratrayowi nie postawiono żadnych zarzutów. Sprawa jest w toku, ale można się spodziewać, że w ten sposób się nie zakończy.

Ratray zyskał popularność dzięki roli Buzza w "Kevinie samym w domu". Postać pojawiła się w dwóch częściach słynnej świątecznej komedii familijnej. 44-letni aktor powrócił po latach do roli w filmie "Home Sweet Home Alone", znanym w Polsce jako "Nareszcie sam w domu". Kontynuacja serii Chrisa Columbusa trafiła na platformę Disney+ w listopadzie 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.