Gwiazdor Marvela wystąpi w "Kosmicznym meczu 2". Kogo zagra?

17.01.2020 12:43
Gwiazdor Marvela wystąpi w "Kosmicznym meczu 2". Kogo zagra? Fot. materiały prasowe/Springhill Entertainment

Don Cheadle pojawi się w nadchodzącej produkcji o galaktycznym meczu koszykówki. Niedawno aktor potwierdził informację, a także zdradził szczegóły dot. swojej postaci.

Biorąc pod uwagę fakt, że w 1. części "Kosmicznego meczu" pojawili się w rolach gościnnych m.in. Bill Murray, czy emerytowany Larry Bird, to angaż Dona Cheadle do sequela nie powinien nikogo dziwić. Aktor zdradził jednak niedawno, że zagra w produkcji pewną postać, a nie samego siebie. 

Kosmiczny mecz 2 - Don Cheadle w jednej z ról

Niestety Cheadle nie chciał zdradzić kogo, a właściwie co zagra w nadchodzącym "Kosmicznym meczu 2". Podczas konferencji z okazji spotkania Television Critics Association, gwiazdor MCU powiedział jedynie:

Nie, nie gram siebie. Nie mogę wam powiedzieć, co gram.

Przeczytaj także

Wygląda więc na to, że Cheadle udzieli głosu jednemu z Monstarów lub innej postaci animowanej. W obsadzie, oprócz niego i grającego główną rolę LeBrona Jamesa, znaleźli się m.in.: Anthony Davis (kolega Jamesa z LA Lakers), Klay Thompson z Golden State Warriors, Chris Paul z Houston Rockets oraz Damian Lillard z Portland Trailblazers. Pojawią się również gwiazdy kobiecej ligi WNBA, Diana Taurasi oraz siostry Chiney i Nneka Ogwumike.

Film "Kosmiczny mecz 2" zadebiutuje w kinach 16 lipca 2021 roku. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.