17.01.2020 12:43

Gwiazdor Marvela wystąpi w "Kosmicznym meczu 2". Kogo zagra?

Don Cheadle pojawi się w nadchodzącej produkcji o galaktycznym meczu koszykówki. Niedawno aktor potwierdził informację, a także zdradził szczegóły dot. swojej postaci.

Kosmiczny mecz 2
foto: materiały prasowe/Springhill Entertainment

Biorąc pod uwagę fakt, że w 1. części "Kosmicznego meczu" pojawili się w rolach gościnnych m.in. Bill Murray, czy emerytowany Larry Bird, to angaż Dona Cheadle do sequela nie powinien nikogo dziwić. Aktor zdradził jednak niedawno, że zagra w produkcji pewną postać, a nie samego siebie. 

Kosmiczny mecz 2 - Don Cheadle w jednej z ról

Niestety Cheadle nie chciał zdradzić kogo, a właściwie co zagra w nadchodzącym "Kosmicznym meczu 2". Podczas konferencji z okazji spotkania Television Critics Association, gwiazdor MCU powiedział jedynie:

"

Nie, nie gram siebie. Nie mogę wam powiedzieć, co gram. "

LeBron James
LeBron James
Przeczytaj także "Kosmiczny mecz 2" - w sieci pojawiły się pierwsze nagrania z planu remake'u klasyka z lat 90.

Wygląda więc na to, że Cheadle udzieli głosu jednemu z Monstarów lub innej postaci animowanej. W obsadzie, oprócz niego i grającego główną rolę LeBrona Jamesa, znaleźli się m.in.: Anthony Davis (kolega Jamesa z LA Lakers), Klay Thompson z Golden State Warriors, Chris Paul z Houston Rockets oraz Damian Lillard z Portland Trailblazers. Pojawią się również gwiazdy kobiecej ligi WNBA, Diana Taurasi oraz siostry Chiney i Nneka Ogwumike.

Film "Kosmiczny mecz 2" zadebiutuje w kinach 16 lipca 2021 roku. 

Tony Hawk
Tony Hawk
Przeczytaj także W "Kosmicznym meczu 2" miał się pojawić Tony Hawk. Królik Bugs jeździłby na deskorolce
Tagi: News Kosmiczny mecz