Gwiazdor Netflixa zagra Supermana? Fani "Bridgertonów" znaleźli odtwórcę nowego Człowieka ze Stali

01.03.2021 09:33
Bridgertonowie - Rege-Jean Page - kadr z serialu Netflix Fot. Everett Collection/East News

Czy Rege-Jean Page znany z serialu "Bridgertonowie" zastąpi Henry'ego Cavilla w roli nowego Supermana? Fani Netflixa mają nadzieję, że tak. 

Przedstawiciele Warner Bros. potwierdzili, że J.J Abrams i Ta-Nehisi Coates za nowy film o Supermanie. Produkcja ma być rebootem, a więc prawdopodobnie w tytułowej roli nie zobaczymy Henry'eo Cavilla. W sieci pojawiła się propozycja aktora, który mógłby wcielić się w Człowieka ze Stali. Czy Rege-Jean Page nadaje się do tej roli?

"Bridgertonowie" - Rege-Jean Page jako nowy Superman?

Serial Netflixa "Bridgertonowie" w ciągu ostatnich kilku tygodni cieszy się niezwykłą sławą na całym świecie. Mimo że popularność produkcji powoli się wypala z powodu tytułów konkurencji, aktorzy występujący w hicie platformy zostali w pamięci widzów.

Polecamy

Z tego powodu wielu internautów widzi nowe wcielenie Supermana w gwieździe "Bridgertonów". Według domysłów nowy Człowiek ze Stali będzie czarnoskóry. I chociaż do niedawna faworytem w roli Calvina Ellisa był Michael B. Jordan, fani znaleźli kolejnego kandydata. Na Twitterze pojawiło się wiele wpisów, których autorzy przekonują, że Rege-Jean Page jest idealny do roli ikony DC.

Myślę, że Rege-Jean Page byłby świetnym czarnoskórym Supermanem. Tli się w nim duch harcerzyka. Michael B. Jordan byłby fantastycznym Johnem Stewartem.

Rege-Jean Page dość szybko dostanie w końcu rolę w filmie/serialu na podstawie komisków, bardzo chciałby zobaczyć go jako nowego Supermana.

Ponieważ wygląda na to, że robią czarnego Superman, myślę, że prawdopodobnie Rege-Jean Page będzie brany pod uwagę. Ma dopiero 30 lat, jest seksowny i myślę, że po pandemii skłoniłby kobiety do powrotu do kin. W tej kwestii jest na poziomie Jasona Momoy.

Chcę zobaczyć Rege-Jean Page'a, który gra Supermana w filmie Ta-Nehisi Coatesa, DZIĘKUJĘ!

Dajcie okulary Regé-Jean Page'owi i mamy Clarka Kenta!

Jeśli zamierzają zrebootować Supermana z czarnym Clarkiem Kentem, po niech oddadzą rolę nowej gwieździe z "Bridgertonów": Rege-Jean Page'owi. Strzał w dziesiątkę!

Rege to mój typ do roli nowego Bonda, ale tak, dodajcie go do listy potencjalnych aktorów Supermana/Val Zoda.

Jak widać argumentacją jest różna - od talentu aktorskiego po kwestię atrakcyjności aktora. Wybór Rege-Jean Page'a byłyby dobrym pomysłem nie tylko ze względu na te dwie cechy aktora, ale również z powodu jego wieku. Jeśli twórcy z Warner Bros. chcieliby stworzyć serię filmów, rozgrywających się przez wiele lat, angaż młodszego gwiazdora jest zrozumiałą decyzją.

Polecamy

Nowy "Superman" - kiedy premiera?

Na razie na temat rebootu przygód Człowieka ze Stali wiadomo bardzo niewiele. Obecnie plotki o czarnoskórym Supermanie nie zostały potwierdzone, ale krążą od kilku lat, więc coś jest na rzeczy, tym bardziej że jeden z głównych twórców - Ta-Nehisi Coates od dawna porusza kwestie mniejszości etnicznych w swoich książkach i komiksach. Fani podejrzewają więc, że nie został wybrany na scenarzystę nowego "Supermana" bez powodu. Miłośnicy DC i tytułowego herosa muszą na razie uzbroić się w cierpliwość i czekać na konkrety w sprawie castingu i premiery filmu.

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.