Gwiazdor "Star Wars" chciał zabić Baby Yodę i płakał pod prysznicem po premierze IX części

11.02.2020 13:54
Gwiazdor "Star Wars" chciał zabić Baby Yodę i płakał pod prysznicem po premierze IX części Fot. kadr z filmu "Star Wars IX"/Disney

Oscar Isaac zareagował na ostatnie wydarzenia związane z serią "Gwiezdne wojny". Aktor był jedną z gwiazd nowej trylogii, która nie została zbyt dobrze przyjęta przez fanów, na co Isaac zareagował.

Pierwszy odcinek "The Mandalorian" przedstawił widzom przesłodkiego Baby Yodę, który z miejsca stał się bohaterem internetu. Wielu fanów stwierdziło, że to własnie uroczy stworek jest "zbawicielem" dla Star Wars, ponieważ niemal wszyscy zgodnie stwierdzili, że Baby Yoda jest świetny. Wygląda jednak na to, że gwiazdor nowej trylogii "Gwiezdnych wojen" należy do znacznej mniejszości.

Oscar Isaac chciał zabić Baby Yodę

Oscar Isaac pojawił się na rozdaniu nagród Akademii Filmowej, gdzie porozmawiał z reporterem MTV News. Aktor powiedział, że musiał porozmawiać z reprezentantem portalu, ponieważ zrobił "minkę smutnego Baby Yody". Dziennikarz odpowiedział, że gdy rozmawiali kilka tygodni wcześniej, Isaac jeszcze nie widział Baby Yody. Od tamtego czasu sytuacja uległa zmianie i teraz Oscar Isaac powiedział, że nie polubił postaci:

To prawda, nie widziałem go. Ale potem zobaczyłem Baby Yodę i chciałem go zabić, więc nie wiem, jak to świadczy o twojej twarzy.

Przeczytaj także

Ten sam reporter zapytał go również o reakcję na słabe oceny "Gwiezdnych wojen IX". Isaac przyznał, że fani mieli wiele rzeczy do powiedzenia, tak jak w przypadku poprzedniego epizodu. Krytyka jednak niespecjalnie go poruszyła, chociaż przyznał, że uronił łezkę pod prysznicem:

Wiesz, sytuacja była podobna przy ostatnim filmie. Znasz fanów - to znaczy wiele, dla wielu ludzi. Powiem tak: czy trochę płakałem pod prysznicem? Definitywnie.

Oprócz Oscara Isaaca w "Gwiezdnych wojnach IX" pojawili się m.in. Daisy Ridley, John Boyega, Adam Driver, Mark Hamill, Carrie Fisher, a także powracający Ian McDiarmid. Film pojawił się w kinach 20 grudnia 2019 roku. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.