17.09.2019 11:02

Gwiazdor "Wikingów" dołączył do Stephena Amella w serialu o wrestlerach

W sieci pojawiły się informację dotyczące nowego serialu "Heels" opowiadającym o wrestlerach. Główną rolę zagra Stephen Amell, a towarzyszył mu będzie Alexander Ludwig.

Wikingowie
foto: kadr z serialu "Wikingowie"/History Channel

Jak podaje serwis Deadline, Alexander Ludwig został obsadzony w jednej z głównych ról w serialu "Heels". 8-odcinkowa produkcja pokaże w głównej roli Stephena Amella, który niedługo zakończy swoją przygodę z popularnym serialem "Arrow". Serial skupi się na świecie niezależnego profesjonalnego wrestlingu.

Alexander Ludwig dołączył do obsady serialu ze Stephenem Amellem

Deadline podzielił się również oficjalnym opisem fabuły produkcji:

"

"Heels" jest o mężczyznach i kobietach, które podążają za marzeniami w małomiasteczkowym świecie profesjonalnego wrestlingu. Osadzony w zamkniętym środowisku na terenie Georgie'i, serial opowiada o braciach i rywalach. Jack (Amell) i Ace (Ludwig) Spade'owie walczą o to, kto przejmie władzę nad spuścizną swojego ojca. W ringu, ktoś musi grać "dobrego gościa" (Ludwig), a ktoś "tego złego", tytułowego heela (amell). Ale w prawdziwym świecie pozostawienie tego świata jest trudna.

W ringu Ace Spade Ludwiga jest uwielbianym bohaterem i gwiazdorem Duffy Wrestling Association. Sprawy są jednak dużo trudniejsze w prawdziwym świecie, gdzie nie potrafi sobie poradzić z własnym statusem idola, słabościami i demonami. Jest samo-destrukcyjny, pewny siebie i arogancki - jednocześnie jest jednak uroczy i przystojny, przez co wiele rzeczy uchodzi mu na sucho. Jeśli uda mu się wygrać ze sobą, to być może opuści DWA i stanie się gwiazdą. Ale jest to duże "jeśli". "

Batman
Batman
Przeczytaj także Aktor głosowy Batmana z animowanego serialu zagra starego Bruce'a Wayne'a w "Arrow"

Tak dla przypomnienia prezentuje się natomiast opis postaci Stephena Amella, który wciela się w tytułowego heela, Jacka Spade'a: 

"

W ringu Jack Spade jest charyzmatycznym złoczyńcą, czy heelem. W prawdziwym świecie jest natomiast ciężko pracującym właścicielem firmy, mężem i ojcem, który walczy o związanie końca z końcem i spełnienie swoich niesamowitych marzeń. Ma umysł artysty i ciało wojownika, przy okazji łącząc ze sobą potrzebę perfekcji i kontroli. Twierdzi, że zrobiłby wszystko, by zmienić DWA w imperium. Czy poświęci ku temu swoje małżeństwo i relację z bratem? "

Niedługo na antenie stacji CW zadebiutuje ostatni sezon serialu "Arrow" ze Stephenem Amellem w roli głównej. Podobny los czeka na Alexandra Ludwiga, który gra Bjorna Lothbroka w produkcji "Wikingowie". Data premiery ostatniego sezonu programu History nie jest na razie znana.

Zobacz także: Gwiazda "Wikingów" w filmie akcji u boku Liama Neesona. O czym opowie "The Minuteman"?

Tagi: Seriale Wikingowie Arrow