Gwiazdor "Wikingów" dołączył do Stephena Amella w serialu o wrestlerach

17.09.2019 11:02
Gwiazdor "Wikingów" dołączył do Stephena Amella w serialu o wrestlerach Fot. kadr z serialu "Wikingowie"/History Channel

W sieci pojawiły się informację dotyczące nowego serialu "Heels" opowiadającym o wrestlerach. Główną rolę zagra Stephen Amell, a towarzyszył mu będzie Alexander Ludwig.

Jak podaje serwis Deadline, Alexander Ludwig został obsadzony w jednej z głównych ról w serialu "Heels". 8-odcinkowa produkcja pokaże w głównej roli Stephena Amella, który niedługo zakończy swoją przygodę z popularnym serialem "Arrow". Serial skupi się na świecie niezależnego profesjonalnego wrestlingu.

Alexander Ludwig dołączył do obsady serialu ze Stephenem Amellem

Deadline podzielił się również oficjalnym opisem fabuły produkcji:

"Heels" jest o mężczyznach i kobietach, które podążają za marzeniami w małomiasteczkowym świecie profesjonalnego wrestlingu. Osadzony w zamkniętym środowisku na terenie Georgie'i, serial opowiada o braciach i rywalach. Jack (Amell) i Ace (Ludwig) Spade'owie walczą o to, kto przejmie władzę nad spuścizną swojego ojca. W ringu, ktoś musi grać "dobrego gościa" (Ludwig), a ktoś "tego złego", tytułowego heela (amell). Ale w prawdziwym świecie pozostawienie tego świata jest trudna.

W ringu Ace Spade Ludwiga jest uwielbianym bohaterem i gwiazdorem Duffy Wrestling Association. Sprawy są jednak dużo trudniejsze w prawdziwym świecie, gdzie nie potrafi sobie poradzić z własnym statusem idola, słabościami i demonami. Jest samo-destrukcyjny, pewny siebie i arogancki - jednocześnie jest jednak uroczy i przystojny, przez co wiele rzeczy uchodzi mu na sucho. Jeśli uda mu się wygrać ze sobą, to być może opuści DWA i stanie się gwiazdą. Ale jest to duże "jeśli".

Przeczytaj także

Tak dla przypomnienia prezentuje się natomiast opis postaci Stephena Amella, który wciela się w tytułowego heela, Jacka Spade'a: 

W ringu Jack Spade jest charyzmatycznym złoczyńcą, czy heelem. W prawdziwym świecie jest natomiast ciężko pracującym właścicielem firmy, mężem i ojcem, który walczy o związanie końca z końcem i spełnienie swoich niesamowitych marzeń. Ma umysł artysty i ciało wojownika, przy okazji łącząc ze sobą potrzebę perfekcji i kontroli. Twierdzi, że zrobiłby wszystko, by zmienić DWA w imperium. Czy poświęci ku temu swoje małżeństwo i relację z bratem?

Niedługo na antenie stacji CW zadebiutuje ostatni sezon serialu "Arrow" ze Stephenem Amellem w roli głównej. Podobny los czeka na Alexandra Ludwiga, który gra Bjorna Lothbroka w produkcji "Wikingowie". Data premiery ostatniego sezonu programu History nie jest na razie znana.

Zobacz także: Gwiazda "Wikingów" w filmie akcji u boku Liama Neesona. O czym opowie "The Minuteman"?

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.