Gwiazdor "Wikingów" zagra w nowym thrillerze Netfliksa. Co wiemy o "Night Teeth"?

27.07.2020 15:21
Gwiazdor "Wikingów" zagra w nowym thrillerze Netfliksa. Co wiemy o "Night Teeth"? Fot. materiały prasowe History

Alexander Ludwig wystąpi w głównej roli nowego thrillera od platformy Netflix. O czym opowie produkcja?

Kariera Alexandra Ludwiga nabiera rozpędu. 28-letni Kanadyjczyk wystąpił już w popularnym serialu "Wikingowie", gdzie wcielił się w najstarszego z synów Ragnara Lodbroka - Björna Żelaznobokiego. W tym roku mieliśmy też okazję zobaczyć go w filmie "Bad Boys for Life" u boku Willa Smitha, Martina Lawrence'a i Vanessy Hudgens. Teraz otrzymał główną rolę w nadchodzącym thrillerze Netfliksa.

"Night Teeth" - gwiazdor "Wikingów" w nowym thrillerze Netfliksa

Głównym bohaterem filmu ma być młody kierowca z Los Angeles. Pewnej nocy jego klientkami zostają młode dziewczyny, które chcąc się zabawić, postanawiają odwiedzić kilka nocnych klubów. Z czasem okazuje się jednak, że nie są tym, za kogo się podawały, a zwykłe zlecenie zmienia się w walkę o przetrwanie.

Stanowisko reżysera objął Adam Randall, zaś scenariusz napisze Brent Dillon. W obsadzie znaleźli się również Bryan Batt i Marlene Forte. Na obecną chwilę nie wiemy, kiedy odbędzie się premiera filmu.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.