14.03.2019 13:16

Gwiazdor "iZombie" wyznał, że był molestowany seksualnie w dzieciństwie

Rahul Kohli znany z roli Raviego Chakrabartiego w serialu "iZombie" wyznał, że jako dziecko padł ofiarą molestowania seksualnego. W ten sposób chciał okazać solidarność z osobami wykorzystanymi przez pedofilów. 

Rahul Kohli (iZombie)
foto: kadr z seriali iZombie

Rahul Kohli zdobył popularność dzięki serialowi stacji The CW "iZombie". Gra w nim jedną z głównych postaci - doktora Raviego Chakrabartiego. Aktor postanowił zmierzyć się z traumą z przeszłości i wyznał, że jako dziecko padł ofiarą molestowania seksualnego. 

The Simpsons
The Simpsons
Przeczytaj także Twórca The Simpsons uważa, że Michael Jackson używał odcinka serialu, żeby wykorzystywać chłopców

"iZombie" - Rahul Kohli był molestowany seksualnie

Kohli od dawna zmagał się z problemem z dzieciństwa. W końcu stwierdził, że wykorzysta swoją popularność, by poruszyć ten ważny temat i tym samym dać wyraz solidarności ze wszystkimi ofiarami pedofilów na całym świecie. W tym celu zamieścił na Twitterze poruszający post. 

"

Im dłużej skrywam swój sekret, tym bardziej czuję się, jakbym chronił kogoś, kto na to nie zasługuje i zawodził wszystkich tych, którzy są zbyt wystraszeni, by zrobić krok naprzód i zmierzyć się z własną przeszłością. Byłem ofiarą wykorzystania seksualnego jako dziecko. Nie jesteśmy sami i nie my powinniśmy czuć się winni.  "

33-letni aktor nie musiał długo czekać na odzew osób, które obserwują go w mediach społecznościowych. Pod postem pojawiły się setki komentarzy, których autorzy wyrażali swoją wdzięczność za odwagę i szczerość Kohliego oraz wspierali gwiazdę "iZombie". Z tego powodu aktor postanowił podziękować wszystkim swoim fanom za pomocą Insta Stories. 

"

Chcę tylko podziękować z głębi mojego serca za wszystkie wyrazy wsparcia, które dziś otrzymałem. Jeszcze to wszystko do mnie nie dociera. To był sekret, który skrywałem przez 25 lat... Mam nadzieję, że to pomoże mi się stać otwartym i bardziej szczerym w kwestii ego, co przeszedłem i w jakiś sposób pomoże komuś, kto wciąż tkwi w mroku i odosobnieniu... i nie widzi światła na końcu tunelu. Możesz wyjść na drugą stronę.  "

Wyznanie aktora po części wpisuje się w ruch #metoo, który pod koniec 2017 roku zapoczątkowały gwiazdy Hollywood, doświadczające molestowania seksualnego w pracy. Akcja wyszła jednak poza branżę aktorską i wkrótce swoimi traumatycznymi doświadczeniami zaczęły się dzielić osoby różnych zawodów z całego świata, co pomogło zwrócić uwagę opinii publicznej na palący problem w wielu dziedzinach życia. 

"iZombie" sezon 5 - kiedy premiera?

Serial został oparty na komiksie Chrisa Robersona i Michaela Allreda wydanego przez imprint DC o nazwie Vertigo. Telewizyjna wersja zadebiutowała w roku 2015. Do tej pory stworzono 4 sezony serialu. Widzowie czekają obecnie na 5. - finałowy sezon. Jego premiera odbędzie się 2 maja 2019 roku. 

>>Zobacz też: Czy powstanie film na podstawie komiksu "Sandman"?<<

Sergiusz Kurczuk
Tagi: News metoo