Wielki powrót w 2. sezonie "Nawiedzonego domu na wzgórzu". Poznaliśmy już część obsady

16.07.2019 12:51
Nawiedzony dom na wzgórzu sezon 2|undefined Fot. . kadr z serialu Netflix "Nawiedzony dom na wzgórzu"

"Nawiedzony dom na wzgórzu" to serial oparty na podstawie powieści Shirley Jackson pod tym samym tytułem. Produkcja zyskała sporą popularność.

Kiedy w październiku 2018 roku "Nawiedzony dom na wzgórzu" pojawił się na platformie Netflix, użytkownicy zwariowali ze szczęścia. Poruszająca historia ukazana w serialu została oparta na klasycznej powieści grozy. Sam Stephen King uważa książkę Shirley Jackson za dzieło genialne, które należy do jego ulubionych. W lutym 2019 roku świat obiegła informacja, że "Nawiedzony dom na wzgórzu" doczeka się kontynuacji, a druga część będzie nosiła tytuł "The Haunting of Bly Manor". Najnowsza produkcja ma być adaptacją powieści Henry'ego Jamesa "The Turn of the Screw".

Gwiazdy "Nawiedzonego domu na wzgórzu" w 2. sezonie serialu

Oliver Jackson-Cohen, który wystąpił w 1. sezonie "Nawiedzonego domu na wzgórzu", powróci w kolejnej części serialu grozy. Najnowsza produkcja przedstawie historię guwernantki, która zostaje wynajęta do opieki nad dwójką sierot mieszkających w ogromnej, upiornej rezydencji. Kobieta zaczyna podejrzewać, że dom jest nawiedzony, a dzieci znajdujące się pod jej opieką widzą duchy. Jednak czy to prawda? Może kobieta po prostu wariuje?  

Przeczytaj także

Aktor ujawnił, że wcieli się w "czarującego młodzieńca" o imieniu Peter, ale na razie nie podał więcej informacji na temat roli. W 1. sezonie, Jackson-Cohen wcielił się w Luka Craina, który walczył z uzależnieniem od narkotyków. Chłopak nie mógł sobie poradzić ze wspomnieniami z dzieciństwa. Okazuje się, że aktorka, która grała Nell, Victoria Pedretti, również powróci w 2. sezonie serialu. Dziewczyna wcieli się w guwernantkę.

2. sezon "Nawiedzonego domu na wzgórzu" - kiedy premiera?

Na ten moment nie znamy dokładnej daty premiery "The Haunting of Bly Manor". Wiemy jedynie, że będzie miała ona miejsce dopiero w 2020 roku na platformie Netflix.  

Zobacz także: "The Haunting of Bly Manor" - drugi sezon "Nawiedzonego domu na wzgórzu"

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.