Gwiazdy "Stranger Things" i "Avengers: Infinity War" wystąpią w 3. części "Pogromców duchów"

Sergiusz Kurczuk
04.03.2019 10:47
Gwiazdy "Stranger Things" i "Avengers: Infinity War" wystąpią w 3. części "Pogromców duchów" Fot. kadr z serialu Stranger Things

Według najnowszych informacji twórcy "Pogromców duchów 3" wybrali dwóch pierwszych aktorów, którzy dołączyło do obsady filmu. To Finn Wolfhard i Carrie Coon

Fani "Pogromców duchów" są zapewne podekscytowani, że niebawem powstanie 3. część słynnej serii, która będzie bezpośrednią kontynuacją oryginału sprzed ponad 30 lat. Za reżyserię odpowie syn Ivana Reitmana. Sam reżyser będzie produkował sequel. Miłośnicy "Ghostbusters" liczą więc, że nowy rozdział w historii grupy duchołapów sprosta wymaganiom i nie będzie przypominał negatywnie ocenianego remake'u z 2016 roku. Do obsady filmu dołączyły dwa pierwsze nazwiska. To gwiazdy słynnych serii.

"Pogromcy duchów 3" - Finn Wolfhard i Carrie Coon w obsadzie filmu

Jak donosi Variety, Finn WolfhardCarrie Coon prowadza obecnie rozmowy z przedstawicielami Sony, którzy będą odpowiedzialny za wyprodukowanie kontynuacji "Ghostbusters". Wolfharda powinni kojarzyć wszyscy fani serialu Netflix "Stranger Things", w którym wcielił się w Mike'a. Młody aktor wystąpił też w kinowej adaptacji horroru Stephena Kinga pod tytułem "To", gdzie zagrał Billa Denbrougha.

Coon jest kojarzona głównie z ról teatralnych, ale dała się poznać szerszej publiczności dzięki udziałowi w filmie "Avengers: Infinity War". Wcieliła się w jedną z popleczniczek Thanosa - Proximę Midnight.

Coon zagra samotną matkę, wychowującą dwójkę dzieci. Jej najstarszego syna ma zagrać Wolfhard. Na razie nie zdradzono, o czym dokładnie będzie fabuła "Pogromców duchów 3". Ujawniono jedynie krótki opis, sugerujący, że głównymi bohaterami będzie czwórka nastolatków. Być może gwiazdorowi "Stranger Things" udało się wygrać casting na jedną z centralnych postaci filmu.

"Pogromcy duchów 3"- kiedy premiera?

Na razie fani "Ghostbusters" będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Produkcja jest na fazie kompletowania obsady. Twórcy wypuścili jednak krótką zapowiedź, rozgrzewającą miłośników "Pogromcy duchów" do czerwoności. Za scenariusz odpowiedzą Jason Reitman i Gil Kenan. Premiera filmu została zaplanowana na 10 lipca 2020 roku.

>>Zobacz też: Najbardziej wyczekiwane premiery filmów w roku 2019<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.