Gwiazdy "Wikingów" i "Opowieści z Narnii" zagrają w interaktywnym filmie szpiegowskim

31.03.2021 15:38
Gwiazdy "Wikingów" i "Opowieści z Narnii" zagrają w interaktywnym filmie szpiegowskim Fot. LFI/Photoshot/East News

George Blagden (Athelstan z "Wikingów") oraz Anna Popplewell (Zuzanna z "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa") zagrają główne role w filmie "The Gallery", interaktywnym thrillerze, którego głównymi bohaterami są... zakładnicy artystów.

Gwiazdy Wikingów i Opowieści z Narnii zagrają w interaktywnym filmie

Projekt jest dość interesujący - film "The Gallery" ma się rozgrywać w Londynie, ale w 1981 roku i 2021 roku. W obydwóch przypadkach głównymi bohaterami są kuratorzy galerii sztuki, którzy stają się zakładnikami portrecistów. Ci grożą, że zdetonują bomby, jeśli ich żądania nie zostaną spełnione.

Polecamy

Reżyserem i scenarzystą jest Paul Raschid, który w zeszłym roku stworzył interaktywny film "Five Dates". Główną rolę zagrały Mandip Gill z "Doktor Who" i Georgia Hirst z "Wikingów". Produkcja trafiła... na platformy PlayStation, Xboksa, Nintendo i Steama.

Polecamy

"The Gallery" zostanie dokończone do końca października 2021 roku. Jak podaje Deadline, nagrania odbyły się w lutym i marcu 2021 roku. Producenci planują stworzyć dwie wersje filmu - jedną linearną, która ma być pokazywana na festiwalach filmowych. Druga ma być interaktywna i podobnie jak poprzedniczka też trafi na platformy online.

W obsadzie filmu pojawi się również Rebecca Root ("Gambit Królowej"), Shannon Tarbet ("Bestia"), Fehinti Balogun ("I May Destroy You") oraz Kara Tointon ("Eastenders"). Data premiery filmu jest na razie nieznana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.