Gwiazdy seriali "Gotowe na wszystko" i "Teen Wolf" w obsadzie nowego "Batmana"

Sergiusz Kurczuk
04.03.2020 15:31
Gwiazdy seriali "Gotowe na wszystko" i "Teen Wolf" w obsadzie nowego "Batmana" Fot. Max i Charlie Carver

Do obsady filmu "The Batman" dołączyli bliźniacy Max i Charlie Carver. Aktorzy są znani z takich seriali jak "Gotowe na wszystko", "Teen Wolf" i "Pozostawieni". 

Lista płac nadchodzącej produkcji o Batmanie powiększa się z tygodnia na tydzień. Ostatnimi nabytkami do filmu Matta Reevesabliźniacy Carver - aktorzy znani głownie z seriali "Gotowe na wszystko", "Teen Wolf" i "Pozostawieni". 

"The Batman" - Max i Charlie Carver w obsadzie filmu

Jak podaje portal Screenrant, w filmie "The Batman" wystąpią Max i Charlie Carver. Niestety na razie nie zdradzono w jakie postacie wcielą się bracia. Prawdopodobnie zagrają bliźniaków, co miało już miejsce w kilku produkcjach. 

Przeczytaj także

Kariera aktorska Maxa i Charliego Carverów rozpoczęła się w roku 2008 w kultowym serialu "Gotowe na wszystko". Grali nastoletnich synów jednej z głównych bohaterek - Lynette. Kolejnymi ważnymi tytułami w dokonaniach aktorskich bliźniaków był udział w serialach "Teen Wolf: Nastoletni wilkołak" i "Pozostawieni". Carverowie grali również w produkcjach kinowych, między innymi komedii "Fred: Obóz obciachu", dramacie sportowym "Underdogs", filmie akcji "Bad Ass 2: Twardziele" czy dramacie obyczajowym "Kim jest Michael". 

Przeczytaj także

"The Batman" - kiedy premiera?

Max i Charlie Carver dołączyli do takich gwiazd jak Robert Pattinson, Colin FarrellZoë Kravitz, Jeffrey Wright, Paul Dano oraz Andy Serkis. Produkcja opowie o pierwszych latach działania Mrocznego Rycerza. Na razie nie zdradzono informacji na temat fabuły, ale wiadomo, że Batman stanie oko w oko z Penguinem i Riddlerem. Spotka również Catwoman. Premiera filmu została zapowiedziana na 25 czerwca 2021 roku. 

Przeczytaj także

Zobacz też: Robert Pattinson jako Batman na pierwszym zakulisowym materiale z planu [WIDEO] 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.