"Gwiezdne Wojny IX" - zaprezentowano nowego kosmitę. Czy odpowiada za zmianę C-3PO?

03.10.2019 14:16
"Gwiezdne Wojny IX" - zaprezentowano nowego kosmitę. Czy odpowiada za zmianę C-3PO? Fot. kadr z filmu Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Twórcy IX epizodu "Star Wars" opublikowali w sieci nowe zdjęcie z nadchodzącego filmu, przedstawiające zupełnie nowego kosmitę - specjalistę od droidów.

Do premiery nowego epizodu "Star Wars" zostało już tylko kilka tygodni. Chociaż fabuła filmu wciąż jest ściśle tajna, twórcy coraz częściej uchylają rąbka tajemnicy. Robią to jednak w taki sposób, żeby fani mnożyli teorię na temat strzępków informacji, które mają. Tak właśnie jest w tym przypadku. W sieci pojawiła się fotografia nowej postaci i od razu dorobiono mu całkiem prawdopodobną historię.

"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" - kim jest Babu Frik?

Przedstawiciele Lucasfilm postanowili zaprezentować kadr z IX epizodu "Gwiezdnych Wojen". Na Twittera i oficjalną stronę serii trafiła fotografia kosmity imieniem Babu Frik.

Babu to mały Anzellanin, który zajmuje się produkcją droidów. Co ciekawe figurka Frika zostanie wydana w opakowaniu z zabawką C-3PO, więc fani od razu uznali, że to właśnie ta postać będzie odpowiedzialna za zmianę, która zaszła w wyglądzie złotego towarzysza Luke'a Skywalkera. Chodzi o fragment jednego ze zwiastunów, w którym C-3PO ma czerwone oczy. Zastanawiający jest też plakat, na którym droid trzyma kuszę Chewbakki. To tej pory postać raczej nie wykazywała agresywnych zachowań. Czy Babu Frik zmieni ten stan rzeczy i przeprogramuje C-3PO?

Przeczytaj także

To jednak nie wszystko. Oprócz wizerunku kosmity Lucasfilm ogłosiło szereg sponsorów - United Airlines, Porsche, Bose, Samsung Mobile, GE Appliances, McDonald's, General Mills i Danone, które będą promować nadchodzący film. Każda z firm przygotowała specjalne reklamy, które zostały skierowane do fanów "Gwiezdnych Wojen".

Przeczytaj także

"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" - kiedy premiera?

Reżyserem IX epizodu "Star Wars" został ponownie J.J. Abrams. W rolach głównych wystąpili Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Domhnall Gleeson, Kelly Marie Tran, Joonas Suotamo, Billie Lourd, Keri Russell, Anthony Daniels, Mark Hamill, Naomi Ackie oraz Richard E. Grant. Po długiej przerwie do serii powrócił Billy Dee Williams. W filmie zobaczymy też pośmiertny występ Carrie Fisher. Premiera filmu odbędzie się 20 grudnia 2019 roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: "Gwiezdne Wojny IX" - czy Rey rzeczywiście przejdzie na Ciemną stronę Mocy?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.