"Gwiezdne Wojny": Jar Jar Binks powróci w serialu o Obi-Wanie. Będzie miał brodę

12.01.2020 11:24
"Gwiezdne Wojny": Jar Jar Binks powróci w serialu o Obi-Wanie. Będzie miał brodę Fot. kadr z filmu Gwiezdne wojny: Mroczne widmo

Według najnowszych informacji na temat serialu o Obi-Wanie Kenobim, w produkcji Disney+ ponownie zobaczymy Jar Jar Binksa. Tym razem z brodą.

Prequele "Gwiezdnych Wojen" nie należą do najbardziej udanych produkcji Lucasfilm, tym bardziej że właśnie w nich pojawiła się postać znienawidzona przez tysiące fanów kosmicznej sagi. Mowa o Jar Jarze Binksie. Fajtłapowaty Gunganin nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Ma bowiem powrócić w serialu o Obi-Wanie Kenobim.

Serial o Obi-Wanie z Jar Jarem Binksem?

Informacja na razie pozostaje w sferze plotek, ale przekazał ją portal Making Star Wars, który kilkukrotnie wpadł na dobry trop związany z przeciekami z planów zdjęciowych "Gwiezdnych Wojen". Według doniesień, w pewnym momencie pierwszego sezonu solowych przygód mistrza Jedi, ponownie zobaczymy Jar Jara. Podobno już zaczęto pracę nad efektami specjalnymi, które pojawią się w serialu i jedną z postaci wygenerowanych komputerowo będzie właśnie pochodzący z Naboo kosmita. Jak podaje źródło, Gunganin ma mieć... brodę. Jar Jar będzie rozmawiał z Obi-Wanem o Galaktycznym Imperium.

Przeczytaj także

Zdjęcia do serialu o tytułowym Jedi jeszcze się jednak nie rozpoczęły, więc plany mogą ulec zmianie. Na razie trudno powiedzieć, czy brodaty Jar Jar rzeczywiście wystąpi w nadchodzącej produkcji. Jeśli tak się stanie, niewykluczone, że do roli powróci oryginalny odtwórca tego bohatera - Ahmed Best. Aktor ponownie wystąpił jako Jar Jar w serialu "Gwiezdne Wojny: Wojny klonów". Według innych doniesień twórcy poszukują obecnie odtwórcy młodego Luke'a Skywalkera.

Przeczytaj także

Serial o Obi-Wanie - kiedy premiera?

Za produkcję odpowiedzą Hossein Amini (scenariusz) i Deborah Chow (reżyseria). W głównego bohatera ponownie wcieli się odtwórca młodego Obi-Wana Ewan McGregor. Serial o Jedi będzie kolejną po "The Mandalorian" aktorską produkcją ze świata "Star Wars" w odcinkach, która pojawi się w ofercie platformy streamingowej Disney+. Na razie nie zdradzono daty premiery serialu o Obi-Wanie.

Przeczytaj także

Zobacz też: Michael Jackson chciał zagrać najbardziej znienawidzoną postać w historii "Gwiezdnych wojen"

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.