"Gwiezdne wojny": Hamill i Ford po raz pierwszy jako Luke i Han. W sieci pojawiło się wideo

29.07.2019 13:34
"Gwiezdne wojny": Hamill i Ford po raz pierwszy jako Luke i Han. W sieci pojawiło się wideo Fot. kadr z filmu "Gwiezdne wojny IV: Nowa nadzieja"

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widzimy Marka Hamilla i Harrisona Forda podczas pierwszych zdjęć próbnych do "Gwiezdnych wojen". Hamill podzielił się krótką historią związaną z materiałem.

Mark Hamill, znany głównie z roli Luke'a Skywalkera w "Gwiezdnych wojnach", słynie z tego, że chętnie odpisuje swoim fanom na Twitterze. Wielbiciele twórczości George'a Lucasa zasypują aktora pytaniami związanymi z serią, prosząc o sprostowanie licznych doniesień, lub zagłębienie różnych tematów. Ostatnio, jeden z internautów opublikował materiał wideo, na którym widzimy Marka Hamilla i Harrisona Forda. Hamill postanowił wyjaśnić, czego dotyczy nagranie, dzieląc się związaną z nim historią.

Mark Hamill i Harrison Ford podczas pierwszych zdjęć próbnych do "Gwiezdnych wojen"

Jak się okazuje, zostało nam dane zobaczyć Hamilla i Forda, którzy po raz pierwszy w życiu wcielają się w Luke'a i Hana. Nagranie przedstawia bowiem pierwsze zdjęcia próbne do "Gwiezdnych wojen". Jest to konkretnie dłuższa wersja sceny na Alderaan. Mark Hamill w odpowiedzi na wpis, opisał krótko historię, która kryje się za materiałem.

Moje zdjęcia próbne z Harrisonem. Tego dnia go poznałem. Żaden z nas nie przeczytał jeszcze scenariusza, tylko tę jedną scenę. Zapytałem wtedy George'a [Lucasa - przyp. red.], jaki rodzaj filmu kręcimy. Odpowiedział: "Po prostu to zróbmy, o reszcie porozmawiamy później". Nigdy później o tym nie porozmawialiśmy, po prostu to zrobiliśmy.

Nie jest to pierwsza sytuacja, gdy Mark Hamill podzielił się z fanami historią związaną z "Gwiezdnymi wojnami", czy odniósł się do ich wypowiedzi. W przeszłości aktor napisał między innymi o swojej najgłupszej kłótni z Carrie Fisher. Strollował również Polaków w dniu Święta Niepodległości, skomentował aresztowanie mężczyzny imieniem Luke Sky Walker oraz odniósł się do tego, czy Sebastian Stan faktycznie jest z nim spokrewniony.

Zobacz też: Luke Skywalker był terrorystą, który zabił 300 tysięcy ludzi? Mark Hamill odpowiedział

Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.