"Gwiezdne wojny" doczekają się nowego Holiday Special! Będzie tak słaby jak oryginał?

16.10.2020 12:35
"Gwiezdne wojny" doczekają się nowego Holiday Special! Będzie tak słaby jak oryginał? Fot. materiały prasowe/Disney

Nadchodzi "LEGO Star Wars Holiday Special", czyli animowana propozycja dla najmłodszych ze świata Gwiezdnych wojen. Co wiemy o nowym projekcie i kiedy go zobaczymy?

LEGO Star Wars Holiday Special będzie wyjątkowy. Jak wyjawił Disney, w filmie powrócą bowiem aktorzy wcielający się w postaci znane z innych produkcji związanych z serią "Gwiezdne wojny". Wśród nich usłyszymy: Kelly Marie Tran (Rose Tico), Billy'ego Dee Williamsa (Lando Calrissian), Anthony'ego Danielsa (C-3PO), Matta Lantera (Anakin Skywalker), Toma Kane'a (Yoda, Qui-Gon Jinn), Jamesa Arnolda Taylora (Obi-Wan Kenobi) oraz Dee Bradleya Bakera (szturmowcy). 

Powstaje specjalny odcinek świąteczny Gwiezdnych wojen

Specjalny film będzie opowiadał historię głównych bohaterów z nowej trylogii filmów, czliy Rey, Finna, Poe i Rose, którzy próbują świętować Dzień Życia (jak w oryginalnym "Holiday Specialu") wraz z innymi członkami rodziny Star Wars. Niestety po drodze Rey i BB-8 trafiają na inną przygodę do tajemniczej Świątyni Jedi, gdzie spotkają Dartha Vadera, Luke'a Skywalkera, czy Yodę. 

Przeczytaj także

Poniżej możecie znaleźć oficjalny plakat produkcji:

Przeczytaj także

Poniżej możecie się natomiast zapoznać z oficjalnym opisem produkcji:

LEGO Star Wars Holiday Special łączy ponownie Rey, Finna, Poe, Chewiego, Rose i droidy podczas uczty z okazji Dnia Życia. Rey udaje się na przygodę z BB-8, która ma na celu zwiększyć jej wiedzę o Mocy. W tajemniczej Świątyni Jedi dziewczyna staje się widzem najbardziej ikonicznych momentów w historii Gwiezdnych wojen, spotykając się z Darthem Vaderem, Lukiem Skywalkerem, Yodą, czy Obi-Wanem. Ale czy uda jej się powrócić na ucztę i dowiedzieć się, jakie jest prawdziwe znaczenie świąt?

"LEGO Star Wars Holiday Special" ma się pojawić na Disney+ już 17 listopada 2020 roku. Na razie nie wiemy, czy planowana jest jego polska premiera.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.