„Gwiezdne wojny” i „Titanic” z kocimi aktorami
18.01.2017 11:20
„Gwiezdne wojny” i „Titanic” z kocimi aktorami Fot. kadr z wideo

Mruczące futrzaki wzięły się za odtworzenie kultowych scen z wielkich dzieł kinematografii. Zobaczcie je w akcji.

Po co komu znane twarze i wielkie nazwiska w obsadzie, skoro można postawić na tańsze rozwiązanie, które z pewnością zyska przychylność internautów. W końcu kto w sieci nie rozczula się na widok kotów? Jeżeli istnieje choć jedna taka osoba śmiało można zaryzykować stwierdzenie, że jest pozbawiona serca.  

W poniższych przykładach możemy zobaczyć kocich aktorów, którzy odtworzyli scenę z „Gwiezdnych wojen”, w której Luke Skywalker dowiaduje się, że Darth Vader to jego ojciec. Ta historia została zatytułowana „The Empire Scratches Back”, czyli tyle co „Imperium drapie po plecach”. W nieco dłuższym wideo „Ticatnic” kociaki przypominają o najważniejszych scenach z dzieła Jamesa Camerona - nie zabrakło tu romansu, jak i dramatu.

Reinterpretacji poddano również „Psychozę” Alfreda Hitchcocka, tu figurującą jako „Psycat”. Jak powszechnie wiadomo koty nienawidzą wody, więc sekwencja pod prysznicem musiała być nie lada wyzwaniem. Z pewnością dużo łatwiej było ze sceną potyczki między Simbą a Skazą znanymi z „Króla Lwa”. Toż to w końcu wcielenie się w ten sam gatunek, zamiast w tych parszywych dwunogów.

Zobaczcie efekt pracy pary kociaków:

Wcześniej koty zdecydowały się na odtworzenie scen z takich dzieł, jak „Kill Bill” czy „Wilk z Wall Street”. Gorsze nie pozostają chomiki i ich aktorskie poczynania z „Harrym Potterem” i „Stranger Things”.

Futrzaki udowodniły swoją miłość do kina, ale także do death core'u, jak i innych odmian ciężkiego grania. Lubują się one również w noszeniu się jak prawdziwi metalowcy, prawdopodobnie modowe inspiracje zostały zaczerpnięte od członków Slayera.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.