Czy wiesz, że: Gwyneth Paltrow zapomniała, że zagrała w "Spider-Manie". Jon Favreau stwierdził, że to rozumie

04.07.2019 15:34
Czy wiesz, że: Gwyneth Paltrow zapomniała, że zagrała w "Spider-Manie". Jon Favreau stwierdził, że to rozumie Fot. Marvel Studios/Everett Collection/East News

Aktorka przyznała niedawno, że zapomniała o tym, iż nagrała sceny do filmu "Spider-Man: Homecoming". Jon Favreau stwierdził, że rozumie jej dylemat i ból istnienia związany z gościnnymi występami w filmach Marvela.

Paltrow i Favreau są odpowiedzialni za powstanie i sukces Marvel Cinematic Universe - w końcu to właśnie nie tylko wystąpili w filmie "Iron Man", ale Favreau też wyreżyserował pierwszą produkcję MCU, dając początek największej franczyzie filmowej na świecie. Od tamtego czasu obydwoje zdążyli się pojawić w 6 filmach Marvel Studios (Favreau pojawił się też w usuniętej scenie z "Infinity War", więc praktycznie był w 7 produkcjach).

Gwyneth Paltrow nie pamiętała, że zagrała w Spider-Manie: Homecoming

Aktorka przyznała nawet niedawno, że nie pamiętała nawet o tym, że pojawiła się w jednym z filmów MCU - chodzi o "Spider-Mana: Homecoming", w którym pojawiła się w jednej ze scen na końcu produkcji. Paltrow pojawiła się w programie kulinarnym Jona Favreau "The Chef Show" na Netfliksie i przyznała reżyserowi "Iron Mana", że nie miała pojęcia o swoim występie w produkcji o Pajączku. Jej reakcja jest bardzo szczera i naprawdę zabawna:

Przeczytaj także

Podczas premiery "Spider-Mana: Far From Home" o całą sytuację zapytano Favreau. Reżyser z uśmiechem przypomniał sobie rozmowę z Paltrow, a następnie przyznał, że czasami też ma problem ze spamiętaniem wszystkiego, co zrobił w filmach uniwersum Marvel Studios.

Z filmami Marvela jest tak, że jest ich tyle jednocześnie i każdy jest jakoś połączony. Czasami nie masz bladego pojęcia co się dzieje, nawet jeśli jesteś mną. A ja byłem producentem wykonawczym "Avengers: Endgame"! Dalej nie miałem bladego pojęcia, co się dzieje. 

Paltrow i Favreau pojawili się razem w "Avengers: Endgame". Aktorka wcielała się w postać Pepper Stark, żony Iron Mana, natomiast reżyser "Króla Lwa" zagrał Happy'ego Hogana - ochroniarza Starków i przyjaciela rodziny. Artysta pojawi się też w "Spider-Manie: Far From Home", który trafi do kin 5 lipca 2019 roku.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.