HBO Max nie działało przez ogromną ilość osób oglądających "Ligę Sprawiedliwości Zacka Snydera"

19.03.2021 10:12
HBO Max nie działało przez ogromną ilość osób oglądających "Ligę Sprawiedliwości Zacka Snydera" Fot. materiały prasowe/HBO GO

"Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera" pokonała HBO Max - serwis nie wytrzymał napływu użytkowników i przez chwilę nie działał z powodu nowego filmu Zacka Snydera.

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera pokonała HBO Max

18 marca 2021 roku zadebiutował osławiony Snyder Cut, czyli film "Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera". Fani na własnej skórze mogli się przekonać, czy oryginalna wersja Snydera była lepsza od tego, co zaserwowano nam w kinach (spoiler: była). HBO Max nie było jednak gotowe na to, ile osób faktycznie chciało zobaczyć produkcję Snydera. Jak podaje m.in. India Times, platforma streamingowa nie wytrzymała napływu użytkowników.

Polecamy

Konto HBO Asia na Twitterze samo potwierdziło, że faktycznie były problemy i przez kilka godzin walczyło z przeciążeniem serwisu:

Hej wszystkim! Pracujemy nad tym, żeby przywrócić nasz serwis do stanu funkcjonalności. Przepraszamy, że musicie poczekać, ale dziękujemy wam za cierpliwość! 

Polecamy

Jak podaje Downdetector, przynajmniej 127 osób potwierdziło, że nie działa HBO Max (w USA) i większość z nich dotyczyła samego filmu, a nie problemów z logowaniem, czy innymi produkcjami. 

Ogromna popularność filmu w połączeniu z dobrymi ocenami i sporymi zmianami wobec oryginału sprawiły, że ogromna liczba fanów chciałaby zobaczyć kontynuację wizji Snydera. Reżyser zostawił mnóstwo wskazówek dotyczących przyszłości serii w swoim filmie - Darkseid, spełnienie wizji Batmana, pojawienie się Równania Anty-Życia. Smaczków dla fanów jest naprawdę ogrom.

Film "Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera" jest już dostępny na HBO GO.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.