Halle Bailey skomentowała krytykę związaną z jej angażem do roli Małej Syrenki

08.08.2019 11:25
Halle Bailey skomentowała krytykę związaną z jej angażem do roli Małej Syrenki Fot. ROBYN BECK/AFP/East News

Po ogłoszeniu, że w rolę Małej Syrenki wcieli się czarnoskóra Halle Bailey w sieci zawrzało. Teraz aktorka skomentowała kontrowersje związane z jej angażem.

Aktorskie wersje bajek Disneya zyskały w ostatnich latach wielką popularność. Nie wszyscy są jednak zadowoleni z wyborów dokonanych przez wytwórnię. Gdy ogłoszono, że w postać Małej Syrenki wcieli się czarnoskóra aktorka Halle Bailey wielu fanów było oburzonych. Po miesiącu młoda gwiazda skomentowała sprawę.

"Mała Syrenka" - Halle Bailey odniosła się do krytyki

Decyzji Disneya broniło wiele gwiazd, w tym znany z "Daredevila" Vincent D'Onofrio oraz Jodi Benson, która użyczyła głosu Arielce w oryginale sprzed 30 lat. Internauci czekali na reakcję samej zainteresowanej, ta jednak się nie pojawiła. Jak się okazuje, powodem był fakt, że Halle zwyczajnie nie przejmuje się krytyką. W jednym z ostatnich wywiadów aktorka skomentowała swój angaż do roli i związaną z tym krytykę.

Czuję się, jak we śnie i jestem zwyczajnie wdzięczna. I nie zwracam uwagi na krytykę. Czuję po prostu, że ta rola jest czymś więcej niż ja sama, czymś wspanialszym. Myślę, że wyjdzie z tego coś pięknego. Jestem bardzo podekscytowana swoim udziałem. 

Przeczytaj także

"Mała Syrenka" - kiedy premiera?

Oficjalna data premiery "Małej Syrenki" owiana jest tajemnicą. Najbardziej prawdopodobne przypuszczenia wskazują na początek 2020 roku. W kwestii obsady sytuacja wygląda podobnie. Oprócz roli Halle Bailey nie ogłoszono na ten moment żadnych konkretów castingowych. Jak donoszą zagraniczne media, rozmowy w sprawie ról prowadzą Melissa McCarthy, która miałaby wcielić się w Urszulę, oraz Harry Styles, który ubiega się o rolę księcia Erika.

Zobacz też: "Mała Syrenka" - czy Gordon Ramsay pojawi się w filmie?

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.