31.10.2019 11:11

Halloween 2019: Lupita Nyong’o powróciła do swojej roli z horroru "To my"

W ramach Halloween Lupita Nyong’o postanowiła przebrać się za Red - przerażającą postać z horroru "To my". Zrobiła to w ramach wydarzenia Halloween Horror Nights w Universal Studios.

To my
foto: kadr z filmu To my

Horror "To my" w reżyserii Jordana Peele'a ("Uciekaj!" )został okrzyknięty jednym z najciekawszych i najbardziej przerażających filmów kina grozy ostatnich lat. Sukces filmu to zasługa świetnej obsady, która musiała zaprezentować skrajne emocje, grając zarówno w zwyczajnych ludzi oraz ich makabryczne odpowiedniki. Jedną z gwiazd "To my" jest Lupita Nyong’o. Z okazji Halloween ponownie wcieliła się w swoją bohaterkę - pałającą żądzą krwi, obłąkaną Red.

"To my" - Lupita Nyong’o ponownie jako Red

Święto Halloween to idealna pora dla wszystkich fanów horrorów. Z tego powodu od wielu lat w hollywoodzkim Universal Studios powstają domy strachów stylizowane na miejsca znane z ikonicznych filmów kina grozy. Chociaż "To my" jest stosunkowo nową produkcją, film zyskał uznanie widzów i w tym roku wydarzenie Halloween Horror Nights zostało zainspirowane tytułem Peele'a. Organizatorzy postanowili zaprosić gościa specjalnego - Lupitę Nyong’o, która ponownie wcieliła się w bohaterkę "To my".

Jak widać na powyższym materiale wideo, zanim aktorka założyła czerwony kostium i chwyciła w dłoń złote nożyczki, sama przeszła przez labirynt strachu. Okazuje się, że granie w horrorze wcale nie uodparnia na przerażenie. Gwiazda była tak samo wystraszona, jak inne osoby odwiedzające Halloween Horror Nights.

To my
To my
Przeczytaj także "To my" - nawiązania do znanych horrorów w nowym filmie Jordana Peele'a

Kostiumy rodziny sobowtórów to idealny pomysł na halloweenowe przebranie, jednak reżyser "To my", nie jest zadowolony z faktu, że fani jego filmu zakładają czerwone uniformy, robią sobie zdjęcia, a następnie wysyłają mu na e-maila. Opowiedział o tym w rozmowie z Variety.

Najwidoczniej dobre horrory potrafią przerażać nawet ich twórców.

To my
To my
Przeczytaj także Horror "To my" krytykowany przez osoby z zaburzeniami mowy. O co chodzi?

Zobacz też: "To my" reż. Jordan Peele [RECENZJA]

Tagi: Halloween Horror Jordan Peele