06.12.2019 14:29

"Halloween Kills" będzie "najpaskudniejszą" częścią serii horrorów

Gwiazda nadchodzącego filmu "Halloween Kills" zapowiedziała, że sequel historii o Michaelu Myersie będzie jeszcze bardziej przerażająca niż oryginał i kontynuacja z 2018 roku.

Halloween
foto: kadr z filmu Halloween

Ostatnie lata to bardzo dobry czas dla kina grozy. Nie tylko dla zupełnie nowych produkcji z tego gatunku, ale również klasyki, takiej jak "Halloween". Slasher doczekał się w 2018 roku bezpośredniej kontynuacji po czterdziestu latach od premiery słynnego filmu Johna Carpentera. Obecnie twórcy horroru pracują nad kolejnymi sequelami. Pierwszy z nich ma być najbardziej przerażającą częścią w historii serii.

"Halloween Kills" - najstraszniejszy film całej serii

Za kontynuację z 2018 roku i powstające sequele odpowiada wytwórnia Blumhouse Productions. Obecnie trwają prace nad produkcją zatytułowaną "Halloween Kills". Tytuł mówi sam za siebie. Na koncie Michaela Myersa pojawią się kolejne ofiary. Czy będzie ich więcej niż ostatnio? Trudno powiedzieć, ale jeden z aktorów uważa, że horror będzie o wiele bardziej przerażający.

Ile osób Michael Myers zabił  w nowym "Halloween"?
Ile osób Michael Myers zabił  w nowym "Halloween"?
Przeczytaj także Ile osób Michael Myers zabił w nowym "Halloween"?

Do miasteczka Haddonfield powróci wiele dobrze znanych bohaterów. Jednym z nich będzie Lonnie Elam - bohater, który przed czterdziestu laty znęcał się w szkole nad Tommy Doylem. Jako dorosły Lonnie wystąpi Robert Longstreet, który w rozmowie z Cinemablend zdradził, czego możemy spodziewać się po "Halloween Kills".

"

Nie sądzę, że mogę mówić dużo na temat "Halloween Kills", poza tym, że film będzie najpaskudniejszy ze wszystkich. Pojawi się w nim dużo przerażających scen. "

W poprzedniej części też pojawiło się kilka krwawych scen, ale ze słów Longstreeta wynika, że to dopiero początek masakry, która widzom o słabszych nerwach będzie się śnić w najgorszych koszmarach. Czego jednak spodziewać się po psychopacie w gumowej masce z ogromnym, ostrym nożem kuchennym, który chce się zemścić na mieszkańcach miasteczka, a w szczególności na Laurie Strode (Jamie Lee Curtis)?

Halloween
Halloween
Przeczytaj także "Halloween": Jamie Lee Curtis zdradziła, czego możemy spodziewać się po nadchodzących sequelach horroru

"Halloween Kills" i "Halloween Ends" - kiedy premiera filmów?

Za dwie kolejne części "Halloween" ponownie odpowiedzą reżyser David Gordon Green i scenarzysta Danny McBride. Na nowe "paskudne" przygody mieszkańców Haddonfield będziemy musieli poczekać niecały rok. "Halloween Kills" zadebiutuje w kinach 16 października 2020 roku. Premiera "Halloween Ends" odbędzie się rok później - 15 października 2021 roku.

Zobacz też: Jason Blum do Johna Carpentera o nowym Halloween: "Podnieś swoje leniwe d*psko i zrób to dobrze"

Tagi: News Halloween Horror Michael Myers