"Halloween Kills" - zobaczcie zwiastun nowego horroru z Michaelem Myersem

25.06.2021 11:04
"Halloween Kills" - zobaczcie zwiastun nowego horroru z Michaelem Myersem Fot. Wiese/FaceToFace/REPORTER/East News

Michael Myers znów powraca. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun "Halloween Kills", czyli nowego nadchodzącego filmu o seryjnym zabójcy z Jamie Lee Curtis w roli głównej.

Halloween Kills - zobaczcie zwiastun horroru

Do Halloween zostało jeszcze trochę czasu, ale Universal Pictures i Blumhouse powoli zaczynają nas szykować do tego klimatu. W sieci pojawił się bowiem zwiastun filmu "Halloween Kills", czyli kontynuacji "Halloween" z 2018 roku. Poprzedni film był bezpośrednią kontynuacją oryginalnej produkcji i ignorował jakiekolwiek wydarzenia przedstawiane w sequelach, które powstawały od 1978 roku. 

Polecamy

W głównej roli powróci oczywiście Jamie Lee Curtis w roli Laurie Strode. Wśród innych powracających twarzy znajdziemy Kyle Richards jako Lindsey Wallace, Nancy Stephens w roli siostry Marion oraz Charlesa Cyphersa w roli szeryfa Leigha Bracketta. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun "Halloween Kills":

Na temat filmu wypowiedziała się Curtis, która w rozmowie z SiriusXM stwierdziła, że produkcja jest o całej grupie osób, a nie tylko o niej:

Poprzedni film był o traumie Laurie. Skupił się na niej, ale było więcej osób, które były dotknięte przez Michaela Myersa w 1978 roku. Więc powraca sporo osób, które grały w oryginalnym filmie i teraz są dorosłe. Więc cały film "Halloween Kills" jest o całej ekipie, a nie tylko o jednej osobie.

Polecamy

Produkcję pochwalił również twórca oryginału, John Carpenter. Podczas konferencji prasowej na Fantasia Film Festival stwierdził, że to "idealny slasher", który wbił go w ziemię, a reżyser David Gordon Green wykonał "kawał świetnej roboty". Carpenter jest obecnie producentem wykonawczym i kompozytorem ścieżki dźwiękowej. 

"Halloween Kills" ma się pojawić w kinach 15 października 2021 roku, natomiast w planach jest już kolejna odsłona - "Halloween Ends" zadebiutuje niecały rok później, bowiem datę premiery ustalono na 14 października 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.