"Hanukkah" - Sid Haig w zwiastunie horroru o żydowskim seryjnym mordercy
03.12.2019 14:45
"Hanukkah" - Sid Haig w zwiastunie horroru o żydowskim seryjnym mordercy Fot. kadr z filmu Hanukkah

W sieci pojawił się zwiastun horroru "Hanukkah", w którym wystąpił Sid Haig. Film opowiada o seryjnym mordercy, który zabija tylko w święto Chanuka.

Grudzień za pasem, a to oznacza, że powoli pojawia się świąteczny klimat. W centrach handlowych ubrano choinki, rodzice zabierają się za szukanie prezentów dla swoich pociech, na playlistach zaczynają królować świąteczne hity, a do sprzedaży trafiają nieźle pokręcone produkcje o żydowskich mordercach, zabijających tylko w święto Chanuka. Jak prezentuje się horror "Hanukkah"?

"Hanukkah" - zwiastun horroru o  żydowskim seryjnym mordercy

W te święta fani niskobudżetowych filmów grozy powinni sprawić sobie na Gwiazdkę najnowszą produkcję Invincible Entertainment i My Way Picture. Już niedługo do sprzedaży trafi horror "Hanukkah", opowiadający o tajemniczej osobie mordującej tylko raz w roku - w Dzień Ognia, czyli żydowskie święto Chanuka. Sprawca przestępstw zostawia na swoich ofiarach znaki odnoszące się do judaizmu. Kim jest psychopata?

Zwiastun filmu prezentuje potencjalnemu nie tylko charakterystyczny klimat, ale również genezę głównego bohatera. Okazuje się, że mężczyzna miał być w przeszłości złożony w ofierze przez swojego szalonego ojca. Udało mu się ujść z życiem, ale to traumatyczne przeżycie wykrzywiło na zawsze jego psychikę. Od tej pory morduje żydów w święto Chanuka. W roli ojca wystąpił gościnnie Sid Haig - gwiazdor horrorów, który odszedł we wrześniu 2019 roku.

Przeczytaj także

Twórcy postanowili uczcić pamięć o aktorze i jego wizerunek zdobi okładkę płyt Blu-ray DVD z filmem "Hanukkah". Za reżyserię odpowiad  Eben McGarr. W rolach głównych wystąpili Charles Fleischer, Caroline Williams, P.J. Soles, Sadie Katz, Victoria De Mare, Robert Felsted Jr. oraz Toliver Harris.

Przeczytaj także

"Hanukkah"  - kiedy premiera?

Produkcja zostanie wydana jedynie w wersji domowej. Horror "Hanukkah"  będzie można więc obejrzeć na Blu-ray, DVD i za pośrednictwem wybranych platform VOD. Co ciekawe, produkcja ukaże się również w limitowanej edycji na kasecie VHS.

Hanukkah Fot. foto: materiały promocyjne

Regularna premiera filmu na amerykańskim rynku została zaplanowana na 13 grudnia 2019 roku. VHS z horrorem będzie można kupić od 20 grudnia. Na razie nie wiadomo, kiedy produkcja trafi do Polski.

Przeczytaj także

Zobacz też: 10 świątecznych horrorów dla niegrzecznych dzieci

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.