Harley Quinn wystąpi we własnym serialu animowanym

Sergiusz Kurczuk
21.11.2017 10:21
Harley Quinn wystąpi we własnym serialu animowanym Fot. materiał promocyjny/ Warner Bros./DC

Szalona towarzyszka Jokera doczekała się własnego serialu animowanego. Produkcja ma być przeznaczona dla pełnoletnich widzów. 

Nadchodzący serwis DC Digital Service wystartuje z przytupem. Dzięki niemu zobaczymy serial o młodych superbohaterach „Titans”Anną Diop, Lindsey Gort, Alanem Ritchsonem Minką Kelly oraz wznowioną wersję animacji Young Justice”. Jak donosi Deadline, DC Digital Service zamówił również całkiem nowy serial animowany poświęcony postaci Harley Quinn. Do produkcji trafiło 26 półgodzinnych odcinków skierowanych do widzów dorosłych. Serial stworzy Warner Bros. Animation oraz firma produkcyjna Powerless. 

Studio Warner Bros. zamieściło concept art i zastrzega sobie, że powyższy obrazek może różnić się od stylu rysowania w finalnej wersji serialu. Oprócz samej Harley widzimy wielu złoczyńców znanych dobrze wszystkim fanom DC Comics. Wygląda na to, że gościnnie pojawi się wiele postaci z kart komiksów. Twórcy animacji zdradzili, że fabuła ma się skupić na losach Harley po skończeniu relacji ze swoim partnerem w zbrodni i życiu Jokerem. Bohaterka będzie starała się zostać królową świata przestępczego Gotham.

Postać Harley Quinn zadebiutowała w 1993 roku w innym serialu animowanym - kultowym „Batman: The Animated Series” i dopiero po jakimś czasie pojawiła się również w komiksach. Ostatnio jej popularność odżyła, dzięki ekranizacji „Legionu Samobójców”. Quinn grana przez Margot Robbie znowu stała się rozpoznawalną postacią. Niebawem pojawi się w kolejnych filmach opartych na papierowych opowieściach ze stajni DC. Solowy serial o tej bohaterce zadebiutuje nie wcześniej niż sama platforma DC, czyli dopiero w roku 2018. 

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.