Harrision Ford został ranny na planie "Indiany Jonesa 5". Czy jego życiu coś grozi?

25.06.2021 09:57
Harrision Ford został ranny na planie "Indiany Jonesa 5". Czy jego życiu coś grozi? Fot. Rex Features/East News

Jak podają zagraniczne media, Harrison Ford miał wypadek na planie "Indiany Jonesa 5". Informację potwierdził Disney, który wydał nawet oświadczenie na temat sprawy.

Harrison Ford miał wypadek na planie Indiany Jonesa 5

Jak podaje Deadline, na razie nie wiemy, jak poważna była rana Harrisona Forda. Dowiedzieliśmy się natomiast, że 78-letni aktor doznał kontuzji barku. Na temat sprawy pojawiło się już oświadczenie od Walt Disney Pictures, w którym wyjaśnili, że nie zatrzyma to produkcji "Indiany Jonesa 5". 

Polecamy

Jak czytamy w oświadczeniu udostępnionym na łamach Deadline:

W trakcie przygotowań do sceny walki, Harrison Ford doznał kontuzji barku. Produkcja nie zostanie wstrzymana, ale zapewniamy, że sprawa zostanie szybko wyjaśniona i plany mogą się zmienić, jeśli będzie taka potrzeba. 

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Harrison Ford doznał kontuzji podczas powrotu do swoich poprzednich bohaterów. W 2014 roku doznał poważnej kontuzji nogi, kiedy spadły na niego drzwi podczas nagrań do "Star Wars: The Force Awakens". W 2016 roku uderzył natomiast w twarz Ryana Goslinga podczas kręcenia "Blade Runnera 2044", co poskutkowało urazem dłoni.

Polecamy

James Mangold przejął pałeczkę od Stevena Spielberga i wyreżyseruje film - twórca oryginalnej serii jest wciąż producentem i jak podaje Deadline, artysta jest zaangażowany we współtworzenie wielu elementów produkcji. Kathleen Kennedy, Frank Marshall i Simon Emanuel również obejmą rolę producentów, natomiast John Williams powróci jako kompozytor muzyki (to on jest odpowiedzialny za ścieżkę dźwiękową do wszystkich poprzednich filmów).

"Indiana Jones 5" ma się pojawić w kinach 28 lipca 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.